Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Magyarországon meddig mehet...

Magyarországon meddig mehet el öltözködésben egy meleg/transz, hogy még ne szóljanak be neki?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert pár éve elkezdtem lányosabban/"melegesebben" öltözködni, nem irritáló módon, de aki akarja, szerintem észreveszi.

Eddig nem volt igazán rossz tapasztalatom, egy munkanélkülinek kinéző férfi beszólt egy durvát, de visszaszóltam, és elkullogott. A (fiatalabb) nők inkább kedvesebbek lettek, sokszor beszélgetni akarnak.

Viszont tisztában vagyok az átlag magyar értelmi képességeivel, és kormányzata propaganda is a legrosszabbat hozza ki a nem túl okos "jómunkásembörökből", így nem tudom, meddig mehetek el.


egyelőre vidéken élek, nem akarok folyton verbális csatát folytatni velük.

leggingset rózsaszín pulcsit talán már kiverné a biztosítékot.



2022. nov. 9. 10:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Úgy öltözöl, ahogy akarsz, senkit nem fog érdekelno, főleg ha nagyvárosban élsz.

A nőgyógyászt, meg a női nyilvános wc-ket kerüld el, meg munkahelyre ne menj el prostinak öltözve és akkor rendben leszel.

2022. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11: kisvárosban élek
2022. nov. 24. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!