Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék chest bindert venni...

GoldroseL kérdése:

Szeretnék chest bindert venni Magyarországon, vannak tippjeitek?

Figyelt kérdés

Először is, sziasztok! Továbbá szeretném kiegészíteni a kérdésem egy pár nehézséggel.

1. A gc2b-n néztem magamnak most ki egyet, és elég jó visszajelzéseket szokott kapni az oldal, de bizonytalan vagyok, hogy tényleg jó helyen keresgélek-e.

2. A családommal élek, és addig nem is akarok előbújni, amíg nem lesz saját lakásom, és ezen nem nagyon szeretnék változtatni, és ez előidézi az alábbi problémákat:

-Hova rendeljem a csomagot? (a barátaimhoz nem nagyon szeretném rendelni, mert a legtöbb queer barátom egyáltalán nem bújt még elő, akik pedig igen, azokat még nem ismerem eléggé)

-Hogyan rejtsem el azt, hogy hordom?

-Hogyan tisztítsam és szárítsam feltűnés nélkül?

3. Bár ez nem olyan óriási probléma, de nagyjából 17000 Ft egy binder a gc2b-n kuponnal együtt, megéri ennyit kiadnom érte?


Mindenki válaszát szívesen fogadom, de nyilván jobban örülnék, ha transznemű, már bindert vagy valami ilyesmit birtokló személy üzenne.



2021. dec. 29. 08:59
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ennek a hordásához nem feltétlenül kell előbújni. Én nem vagyok transz, de volt egy idő amikor én is vágytam egy binderre néha felvenni, mert jól esne néha laposnak lenni.

A csomagból hogy derülne amúgy ki, hogy mi van benne? Vagy nem tudom mi a gond. Egyébként tudod rendelni GLS csomagpontra is, ami lehet egy írószer bolt is adott esetben.

Kézzel kimosod mosdókagylóban amikor mész fürdeni. Majd a radiátorra ráteszel egy pólót amikor szárad, hogy takarja.

Húú én biztos nem fizetnék érte ennyit; ha csak ez az egy lehetőség van, én leszorítanám a mellkasomat több réteggel (felhajtott trikóval, toppal, miegyébbel).

2021. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
80%

Nekem nincs még binderem, de én is szeretnék, szóval lehet tudok valami hasznosat mondani


1) Miben vagy pontosan bizonytalan? ha rákeresel, sok (akár orvosi) vélemény találsz. Ha betartod a szabályokat akkor biztonságos. Ha a márkát illetően vannak kétségeid akkor megnézheted pl a spectrum outfitters-t vagy az underworks-t (utóbbi nem binderekre specializálódott, de azt is árulnak)


2) a rendelést nem tudom, ahogyan néztem nem lehet ilyen posta pontra rendelni, de nem vagyok benne biztos


Azt elrejteni nem tudod hogy hordod, de ha valaki megkérdezi hogy miért vagy ilyen lapos, mondd hogy sportmelltartó van rajtad. Amikor meg nem hordod meg legyél kreatív, tedd matrac alá, szekrény tetejére stb.


Este mossad ki, ha szerencséd van reggelre meg is szárad a radiátoron. Ha nem akkor csináld amit 1-es mondott


3) olcsóbban nem kapsz minőségi bindert, a 3-4000es változatok amit amazonon árulnak, veszélyesek az egészségedre. Soha ne akard fáslival vagy egyéb drasztikus módszerrel leszorítani mert hosszú távon komoly követkeményei lesznek. Ha nem akarsz ennyit költeni rá akkor inkább vegyél trans tape-et, egy tekercs 5-10 ezer forint körül van (mondjuk jóval kevesebb ideig tart)

2022. jan. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!