Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan aki nem nagyon sírt...

Van olyan aki nem nagyon sírt még érzelmi okokból? Ha sírtatok miért?

Figyelt kérdés
Persze volt már hogy sírtam, de nem jellemző, inkább kisgyerekként, ha beütöttem magam vagy ilyesmi, egyszer szakítás miatt. Kort és nemet is írhattok.

2022. nov. 10. 11:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Én nem ilyen vagyok, de rengeteg az ilyen ember. Sok szempontból könnyebb az életük, az érzéseik önmagukra korlátozódnak. Csak ugye pont ez a hátránya is ennek a személyiségnek. Aki más bánatán tud szomorkodni az tud örülni más örömének is. Vagyis, bár sok szomorkodást megúsznak, sok örömből kizárják magukat. És de, a kettő mindig együtt jár.
2022. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 tsirche ***** válasza:
46%
Még középiskolás koromban - kispályás foci - nagyon fontos meccsünk volt egy másik suli csapata ellen (bajnoki címről döntött, ráadásul az ő sulijukban, messze ők számítottak az esélyesebbnek). Az elején egy gyors gólt szereztünk, majd az ellenfél nyomott végig, a kapunkhoz szegezett minket, szinte csodával ért fel a győzelmünk. A végén amikor a bíró lefújta meccset megjelentek az örömkönnyek, azóta nem éreztem azt az érzést. Ha vesztünk lehet ugyanúgy eluralkodtak volna rajtam az érzelmek, csak a keserűség miatt.
2022. nov. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Darius- ***** válasza:
20%
Szavakkal engem nagyon nehéz megbantani, tettekkel igen. Szoval nem vagyok érzelgos tipus, a siras a gyengeség jele, ezért nem engedem meg magamnak. Amikor nemrég az élettarsam meghalt sirtam.
2022. nov. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én sírtam a Titanicon. Most ne írja ezt mindenki, egyedi story-k érdekelnének.
2022. nov. 10. 12:22
 5/13 A kérdező kommentje:
Amúgy én se vagyok érzelgős típus, de éppen láttam egy filmjelenetet, ami egy tipikus párkapcsolati elsírás volt. Erről jutott eszembe a kérdés.
2022. nov. 10. 12:24
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
3. A sírás a gyengeség jele? Ez a legnagyobb hülyeség, amit az ember csak gondolhat.. Sírás által meg is könnyebbül az ember, ha elfojtod ezeket az érzelmeket azok egyszer vagy így vagy úgy a felszínre fognak törni. A férfiaknak is ugyanúgy joguk van kimutatni az érzelmeiket és megélni azokat, nem attól leszel kemény csávó hogy sose sírsz vagy sose mutatod ki mit érzel
2022. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
30 eves vagyok, van 2 gyerekem. Amiota felfogtam mit veszit az, aki veszit, elerzekenyulok mas banatan is, igen. Ettol nem erzem magam gyengenek. Ha epp a hazassagom kicsit melyponton van, es osszezorrennek a fekete felhok, bizony van h sirok. Keves ez utobbi, de előfordul. Olyankor nem lat senki. Az utolso amikor sirtam, 1 eve volt szules utani napokban. Hormonok..
2022. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

én csak mások előtt nem nagyon sírok.. mert olyan ciki. bent szoktam a munkahelyemen ahol senki sem lát. de sajnos előfordul hogyha ér valami hirtelen rossz vagy vita, hogy sírok ahol vagyok de nagyon szégyellem magam olyankor. szüleim előtt semmiképp se sírok.


26/n

Szilvi

2022. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Én utálok sírni, mert mindig megfájdul tőle a fejem :(


Filmeken még nem sírtam, kivéve egyszer (akkor lázas beteg voltam, gondolom emiatt valamiért érzékenyebb is), amikor a Gréti...! c. rajzfilmben kidobtak egy szegény öreg kutyát, az meg nem akarta elhinni.


Amikor meghalt édesapám (16 voltam, és nagyon jó kapcsolatunk volt) akkor nem sírtam... először. Később már igen. Főleg álmomban (ami elég fura érzés)

2022. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

én valamiért a kicsi kocsi bizonyos jelenetein éreztem úgy hogy meg akarok hatódni meg a verdákon :D de az nem szomorú sírás, inkább csak meghatottság mert hatalmas autóbarát vagyok!

a Titanic zenéje mindig el ba ssza a kedvem... nagyon szomorú. maga a filmet már 100x láttam, de a zene...

2022. nov. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!