Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találtatok olyan embereket...

Hol találtatok olyan embereket, akikkel Messengeren is szoktatok beszélni?

Figyelt kérdés

Régebben egy pár emberrel egész sokat beszélgettem Messengeren, de az utóbbi időben szinte senkivel. Benne vagyok egy két csoportban facebookon, de az mennyire lenne fura nekik, ha ott egy két személynek írnék? Mert azt tudom, hogy akik nincsenek ismerősi státuszban egymással, úgy a másik fél nem kap egyből értesítést akkor, ha írt neki valaki.

Random emberekre, akik a kit ismerhetek résznél jelennek meg, az úgy meg furcsábban hathat, ha rájuk ír egy számukra ismeretlen személy. Régebben ebben a formában csak nagyon kevés emberrel sikerült egy beszélgetést elindítani.



2022. nov. 10. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Ja, nem rossz az mesenger dumcsi.


A legjobb 😀😀

Pasi vagyok

2022. nov. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából itt is találhatsz ilyen embert.
2022. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2 Egy emberrel beszéltem innen Messengeren, de neki se volt profilképe.

Szerintem az volna a minimum, hogy mindenkinek legyen kint a valódi arca, mert így olyan volt, mintha egy anonim valakivel beszéltem volna.:D

2022. nov. 10. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Online játékban. A legtöbbnek ott sincs profilképe, de minek, hisz nem ez alapján kell válogatni.
2022. nov. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a facebook az nem erre van kitalálva. Az nem egy ismerkedős applikáció, hanem arra van, hogy az ismerőseiddel tartsd a kapcsolatot. Én sem értem, amikor random emberek rám írogatnak, nem is szoktam rá válaszolni. De biztos van olyan is, aki igen, de ne csodálkozz rajta, ha inkább nem. Előbb ismerkedj meg valahol emberekkel és miután már ismered őket jelöld be. Utána már nyugodtan rájuk írhatsz.
2022. nov. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Pont ezért ódzkodok én is attól, hogy random emberekre írjak. Ha egy csoportban lévő személynek írok, akivel mondjuk azonos az érdeklődési körünk, az talán nem lenne annyira vészes szerinted?

Idáig az emberek nagy részével én is úgy beszélgettem messenger-en, hogy előtte tudták rólam, hogy ki vagyok, mi vagyok.

2022. nov. 10. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az is furi lenne. Nem is biztos, hogy ő látja, hogy egy csoportban vagytok. Talán úgy, hogy hozzászólsz a csoporton belül valamihez, elkezdtek beszélgetni róla és ezt privátban folytatjátok, de lehet, hogy erre sem mindenki vevő. Miért nem ismerkedsz össze máshol emberekkel és jelölöd őket be úgy facebookon?
2022. nov. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 A máshol alatt azt érted, hogy valahol személyesen ismerkedjek?
2022. nov. 11. 08:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. nov. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!