Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak az időmmel...

Mit csináljak az időmmel egész nap?

Figyelt kérdés

Az életem legnagyobb problémája, hogy nem tudok mit kezdeni magammal.


Biztos volt veled is, hogy ránéztél az órára és azt mondtad "Oh, még csak 4 óra?!" Na velem ez így van reggel 11-től este 11-ig. Az év 365 napján.



Nincsennek barátaim. Sosem voltak. Nagyon nehezen szerzek barátokat, egyszerűen nem vagyok szimpatikus a nőknek-lányoknak. Ez tini koromtól kezdve így van. Munkahelyeimen is így volt mindig, sosem voltam szimpatikus.

Kivéve férfiakat, nekik szimpatikus voltam kivétel nélkül (ez egy másik téma miért, hagyjuk is..)

Tehát barátnőim nincsennek, és valószínűleg nem fog változni ez soha.



Nekem a napok többsége egy örökkévalóságnak tűnnek, mert nem tudok mit csinálni az első 2-3 órát kivéve, miután felkelek.


Részmunkaidőben dolgozom otthonról, de ott se kell semmit csinálni. Csak várom, hogy teljen az idő és este legyen.



Próbáltam szinte mindent: film, sorozat, könyv, nyelvtanulás, séta... könyvtárba járni, sportra járni, de még mindig marad egy csomó-csomó időm, ami óriási teher nekem.


Hétvégékről meg ne is beszéljünk.... :((


Mit tanácsolsz?


2022. nov. 10. 21:25
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

3 dolog van, ami segít ezt a "teher érzetet" átalakítani "relax"-be, és akkor repül az idő:

- alkohol

- nyugtató pl. xanax

- altató gyógyszer



Bennem van a hiba? Mi lehet ennek az oka?

2022. nov. 10. 21:28
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugyanilyen a munkám, távmunka, otthonról, annyi a különbség, hogy néha nagyon sok munkám van, máskor meg napokig, sőt, sokszor akár hetekig semmi.

Mit csinálnál szívesen?

2022. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlókat csinálok, csak ellenben nekem kevés az idő mindig ><
2022. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Pont az ellenkezőjét csinálnám szívesen.

Hétfő 11-től vasárnap délutánig munka. Olyan munka, ahol nem kell otthon lennem. Például területi képviselő (?)

2022. nov. 10. 21:36
 5/24 A kérdező kommentje:
Olyan munka ahol állandó mozgásban vagyok, és nincs időm még azon gondolkodni sem, hogy mit csináljak.
2022. nov. 10. 21:38
 6/24 anonim ***** válasza:
67%
Én profi harcművész akarok lenni, csak hát ez elég esélytelen, mivel dolgozni is kell+ edzés sincs annyi, talán ha 15 évvel korábban kezdem, talán, vagy ha eltartana valaki és adna egy jó oktatót aki minden nap tart órát.
2022. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Menj dolgozni.
2022. nov. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az mindennek a titka, hogy ki kell választani egy adott dolgot, amiben nagyon jó akarsz lenni és mindennap foglalkozni vele.


Ezt rá lehet húzni mindenred. Pl.: Testépítés. Mindennap lejársz a kondiba (jó mondjuk, heti 4x inkább, de megfelelő edzéstervvel akár mindennap is, de nem akarok elveszni a részletekben :D ), akkor pár év és rettenetesen durván látszódni fog az eredmény.


Ugyan ez az angol tudás, karrier váltás, hobbi ... bármi.


Találj egy dolog, amire tudsz fókuszálni és azt csináld.


Egyetemen én is ezt csináltam. Kb 100 fajta állást betudtam volna tölteni a diplomámmal, de lecsökkentettem 1 adott dologra az érdeklődésemet és szimplán azzal, hogy mindig picit tanultam belőle az évfolyamon a legjobbá váltam abban a dologban (Ezt onnan tudom, hogy egyedül csináltam meg egy olyan házit, amit 3 főnek kellett és még így is én értem el az évfolyamban a legnagyobb pontszámot).


Ezek után munkát is rettenetesen egyszerű volt taláni, mert míg mindenki más tapasztalat és tudá nélkül indult neki, én már egy adott dologban letettem valamit az asztalra.


Most is ugyan ezt csinálom.


1 dologban kell jónak lenni és simán elérhetsz egy olyan pozíciót, hogy leválthatatlan leszel, mert nincs hozzád hasonló elérhető szakember adott cégnek.

(Meg vállalkozás kezdésnél is jó lehet az adott témában)


Tehát inkrementális, folyamatos fejlődés van szinte minden siker mögött.


Volt olimpiára készülő kajakos szaktársam is, aki bejárta a világot és folyamatosan versenyeget nyert már gimnáziumban. Ő is úgy lett ilyen jó, hogy már kb 6 éves kora óta foglalkozik folyamatosan ezzel a dologgal.

2022. nov. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk találhatnál magadnak valami hosszútávú célt...
2022. nov. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
húzzál dolgozni
2022. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!