Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzitek magatokat?...

Hogy érzitek magatokat? Leírnátok pár szóban?

Figyelt kérdés
2022. nov. 16. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%
Nyomorultul. 35 évesen se diplomám, se szakmám nincs, egy albérletben élek egyedül és busszal járok dolgozni. Semmit sem értem el az életben.
2022. nov. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

Kitartást kívánok mindenkinek!🤍


Pár szóban: elég pocsékul.

Picivel bővebben: nincs túl jó időszakom, ma mégis kiemelkedően jó napom volt, míg délután nem jött egy telefonhívás, ami nélkül ellettem volna... olyan erőszakos emberek vannak, és annyira gáz, hogy nem értik meg, hogy a nem, az nem, helyette inkább bunkóznak és személyeskednek. (munka miatti marketinges emberről van szó) Én meg magamra vettem, pedig nem kellett volna, nem is volt valóságalapja.

Messze nem ez a legnagyobb bajom, ez inkább amolyan "utolsó csepp a pohárban" dolog volt. Sokszor gondolok arra, hogy jó lenne csak úgy megszűnni és kész. Ez a telefon csak közelebb lökött ehhez.

2022. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%
Fáradtan - írta a lány hajnali 2kor.
2022. nov. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz is az alvás ilyen nehéz gondolatokkal…
2022. nov. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!