Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leírnátok, hogy 35-36 hetesen...

Leírnátok, hogy 35-36 hetesen mekkorák voltak a babátok méretei, becsült súlya? Hogy érzitek/éreztétek magatokat fizikailag és lelkileg az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kíváncsi vagyok ki hogy viseli/viselte az utolsó heteket. Én eddig mind lelkileg, mind fizikailag is nagyon jól éreztem magam, most azonban mintha rám zúdult volna mindenféle kétes érzés.....dolgoznak a hormonok.

2015. máj. 21. 04:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 31. Héten volt utoljára uh,akjor 3100 gr- ra becsülték.Végül 3370 gr- al született,ugyhohy az ilyen becsléseknek nem nagyon kell hinni,sosem pontos :)! A terhességet fizikailag annyira nemjól viseltem,mindíg volt valami nyűg,de végig fitt és mozgékony voltam.Lelkileg már más kérdés... Az elején volt egy " úristen mitkezdek majd egy babával..nemtomitkrllcsinállni :) " hullám.Utánna okés volt minden.Szülés elötti napokban viszont nagyon durván szorongtam.Féltem az ismeretlentől,az anyaságtól,hogy hogy viselem majd gondját,megértem- e majf,meg az ilyenkor szokásos kérdéseken.Viszont ahogy meglett a babám,pár óra sírós hangulat után elvonultak a felhők és önfeledten tudtam örülni! Szóval ne aggódj kedves kérdező,jól látod dolgoznak a hormonok :) és ez így van jól! Ha van még kérdésed tedd fel nyugodtan, szívesen válaszolok :)
2015. máj. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

36. hétben vagyok. Kislányom picike még, legalábbis a doki szerint , most 2200 gramm és már legalább két és fél kilósnak kéne lennie. Úgyhogy még reméljük, növöget. Emiatt a héten kétszer is kellett mennem uh-ra és ctg-re, de minden más oké.

Amúgy fizikailag egész jól bírom, kivéve az estéket. Napközben szívesen jövök-megyek, de estére már nagyon fáj és nyom minden. Második baba nekem. Lelkileg minden a legnagyobb rendben szerencsére.

2015. máj. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1984 grammra becsülték, ehhez képest 3650 grammal született szóval kissé benézte a doki :))) 7.85 a BPD. igaz, majdnem 42. hétre indítottak, szóval addig volt ideje növekedni:)

én nagyon jól voltam, még 41+5 naposan is kint kapáltam a hőségbe, vizsgáztam a 38. héten, dolgoztam a 36. hétig, főztem, takarítottam ezerrel mindent hogy szülés után ne kelljen, szóval tele voltam energiával. Engem inkább a szülés utáni napok, hetek viseltek meg, a szülésem császárral végződött, a kórházba 10 napot kellett feküdnöm, a szoptatás is göcsörtösen indult, ez sokkal jobban kikészített....az utolsó 4 hét egy nagyon szép időszak volt. mondjuk úgy a 41. hét tájékán már kicsit kezdtem depis lenni, hogy minenki csak kérdezgeti, egyben vagyok e még, a baba meg mintha nem is akarna velem lenni, kibújni..

2015. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Ma reggel 2 órás sírással indítottam és most jobban érzem magam, megkönnyebbültem. A terhesség óta most sírok először, szóval gyűjtögettem a könnyeket :) Nekem azt mondta a doki most a 35. hét végén, hogy 2400 grammra becsüli a súlyt és ez nagy......hát ezt eléggé furcsának találom, valószínűleg ezért is akadtam ki, mert elvileg tökéletesen megfelel az átlagnak. Egyébként én is mozgékony vagyok és jó a kedvem (kivéve a napokban, ami remélem tényleg csak egy múló érzelemhullám és az esős idő hozta ki belőlem) csak kíváncsi voltam ki hogy éli meg ezt az időszakot :)
2015. máj. 21. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!