Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb dolog...

Mi volt a legrosszabb dolog amit a szüleid veled tettek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 19. 11:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Hogy nem vállalta fel a saját mentális betegségét.
2022. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Apám ivott. Mindig úgy próbálta beállítani az egészet, mintha ez teljesen ártalmatlan szórakozás lenne. Ötödikes koromig ivott. Addig megvoltam győződve, hogy az alkohol miatt ilyen. Építőiparban dolgozott, és péntekenként kapott előleget és hónap elején fizetést. Ha este hatra nem ért haza tudtuk, hogy kocsmában van. Két változott volt: jókedvű volt vagy agresszív. A legrosszabb az volt amikor ötödikes koromban munka után elment kocsmázni. Én aludtam már mire hazajött, s arra ébredtem, hogy pofoz és ordít, hogy milyen rossz gyerek vagyok és anyámmal mindig miattam veszekszik és ezért vannak problémáik. Mindezt úgy, hogy csendes, visszahúzódó gyerek voltam. Szétvert szinte mindent. Kiverte az ajtóból az üveget, rá ült az asztalra, ami széttört alatta. Majd lefeküdt aludni. Mikor reggel felkelt semmire nem emlékezett akkor azt mondta soha nem iszik. Én örültem, mert azt hittem minden helyrejön és igazi családunk lesz. Ekkor derült ki számomra, hogy az alkohol csak felpörgeti, de nem attól agresszív.
2022. nov. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Egyik a sok közül mert anyám utált mindenkinél jobban,mikor apám meghalt,mindent eladott még ami örököltem is,tulajdonrészeket is átíratta a nevemben,mikor 18 lettem,reggel mentem suliba,délután a cuccaim a kapu elé kirakva,rá egy papír,most már semmid sincs oda mész ahova akarsz.

Itt volt egy 10 év hatásszünet,hajléktalanszállók,utcán csövelés,majd fordult a kocka.

Vállalkozó lettem jó pár év munkájával,anyám totál szegény lett.

Oothonba került,elfekvőbe semmi pénze nem volt,ezért a személyzet is úgy bánt vele.

Mikor ezt megtudtam,elmentem hozzá hogy meglátogatom,kiviszem a friss levegőre.

Elvittem ahhoz a házhoz,ahol 18 éves koromig laktam ott ült mellettem a tolószékben,mikor meghalotta hogy munkagépek jönnek.Nem értette mi ez,én a házat az önkormányzattól árverésen megvettem,és akartam hogy lássa hogy porig romboltatom.Míg a gépek dózerolták a házat én egy pezsgőt bontottam,míg néztem ahogy sír.

Majd mikor vége lett visdzavittem az otthonba megbeszéltem az ottlévőkkel amíg ott van a "legjobb" élete legyen.Csak azt kapja vissza amit nekem adott,értették a célzást.

Egy hónap múlva meghalt,bánatában,hamvait kiraktam a ledózerolt házam telkébe egy hatalmas vihar közepén hogy hordja szét a szél ami maradt belőle.

2022. nov. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Nem nevezném a szüleimnek, de mindketten ott hagytak volna az intézetben, nem rajtuk múlt , hogy a Nagyszüleim magukhoz vettek.
2022. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%

3-as!

😱😮😲🤠

Ez nagyon kemény volt.

2022. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Hogy megcsináltak, de ez van. Végig szenvedem.
2022. nov. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudok dönteni, hogy melyik volt a legrosszabb🤗

Az, hogy egész gyerekkoromban vertek mindketten, mindenféle mondvacsinált indokkal (pl, hogy igen helyett azt mondtam hogy aha/ csak hogy legyen miért sírnod (hatásosabb, mint megvigasztalni) ), vagy hogy egy fűtetlen putriban nőttem fel, vagy az, hogy az égvilágon semmire sem tanítottak meg (pl a normális tisztálkodásra sem, így az iskolában, jogosan utált mindenki...😐)?

2022. nov. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Metionin ***** válasza:
83%

Konkrétan az, hogy felelőtlenül a semmire csináltak gyereket.

Egyébként meg az, hogy anyám megfelelési kényszert nevelt belém, evidens volt, hogy a teljesítmény alapján méri a szeretetet. Volt verés, lelki bántalmazás, értelmetlen vasszigor meg minden de ezeken túlléptem, amikor elköltöztem tőlük. Viszont a megfelelési kényszert és az ebből eredő folyamatos szorongást csak hosszú évek alatt, segítséggel tudtam legyőzni de még azt sem mondanám biztosa, hogy teljesen legyőztem.

2022. nov. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy.. Kaptál 1 életet..
2022. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
#3: cool story bro
2022. nov. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!