Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek mennyire gyakran...

Veletek mennyire gyakran fordult elő itt az oldalon, hogy egy srác csajként adta elő magát, vagy mindez fordítva?

Figyelt kérdés
Nekem az szokott a gyanús lenni, hogyha valakivel privát üzenetben beszélgetek, és feljön az, hogy átmehetnénk valamelyik közösségi oldalra beszélgetni, és akkor egyből azt írja, hogy azt nem szeretné. Szerintem ekkor válik világossá, hogy a túloldalon nem is az a személy van, akire számítana az ember.

#beszélgetés #kamu személyazonosság
2022. nov. 19. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből ez nem következik.
2022. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Előfordult már párszor az évek alatt. De általában idővel bevallották, hogy ne haragudjak, ők nem is nők, hanem meleg férfiak, de attól nagyon szeretnének tovább beszélgetni. Valahogy éreztem is mindig azokon ahogy írnak, ezért nem is mentem bele semmi mélyebb témába, míg meg nem bizonyosodtam, nem is volt akkora csalódás. Valahogy írásban is lehet érezni, ha valaki férfi, meg valaki nő.
2022. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Te milyen oldalról tapasztalad ezt?

Mármint fiú vagy, és a csajok kamunak tűnnek?

2022. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 Tudom, hogy itt elég sok abberált, beteg ember van, és talán valaki ezért félhet megadni a közösségi médiás elérhetőségét, de szerintem pár nap beszélgetés után nem lenne semmi se abban, ha örök életre nem csak itt folyna tovább a beszélgetés.
2022. nov. 19. 23:47
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az egyetlen lehetőség. Vannak kapcsolatban, vagy házasságban élő unatkozó nők, akik nem akarnak kockáztatni, csak egy kis izgalmat keresnek itt. Meg vannak kislányok, akik idősebbnek adják ki magukat.
2022. nov. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#2 Na ők legalább bevallották, hogy ők igazából nem is nők. Nyilván nem volt szép tőlük, hogy sokáig elhitették veled azt, mintha egy lánnyal beszéltél volna, de a végén legalább tisztázták magukat.
2022. nov. 19. 23:49
 7/17 A kérdező kommentje:
#3 Fiú vagyok, és egy pár csaj, vagy annak kiadó srác tűnt gyanúsnak.
2022. nov. 19. 23:50
 8/17 A kérdező kommentje:
#5 Szóval valaki csak unaloműzésből, szórakozásból csinálja ezt, mert úgy van vele, hogy itt végülis bárkinek kiadhatják magukat.
2022. nov. 19. 23:51
 9/17 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent ha valaki nem akar átmenni máshova. Mint ahogy már írták, vannak itt házasok is, Akiknek tökéletes ez az anonimitás.

Én nőként sejtettem többször olyat, hogy pasi csajnak kiadva magát írt. Mintha csajként akart volna csajos dolgokat dumálni.

2022. nov. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlen azért nem akarok máshova átmenni, mert hazudok magamról, csak nem akarom, hogy az asszony kérdezősködjön.
2022. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!