Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell megbélyegezni a...

Miért kell megbélyegezni a rövid hajú nőket?

Figyelt kérdés
Miért is nem nőies? Mer nem áll fel rá minden férfinak ,csak az agyon töltött szájú,fenékig érő póthajas huszas évei elején járó lányokra? Miért kell kattosnak vagy nemi identitás zavarosnak megbélyegezni az ilyen nőket? Több értelmes ,intelligens nőt ismerek köztük,pláne még jól szét is vannak varrva. Vagy talán itt az a probléma ,hogy a normális sémáknak nem felelnek meg,nem állnak be a sorba ? Nekem mai napig sokkal jobban bejönnek ,ki mernek tűnni a tömegből .F35
2022. nov. 20. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a másik említett réteg se nagyon jön be. De nekem a hosszú haj a nőies akkor is, az tetszik, szerintem tökéletesen meg is vannak nélkülem a rövid hajú nők.
2022. nov. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ezer más dologért is megbélyegeznek nőket, mint ahogy te is tetted a kérdésedben a fenékig érő hajúakkal. Az emberek ilyenek, megbélyegzik egymást, meg komplett élettörténeteket találnak ki másokhoz a külsejük alapján.
2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Én nem ismerek olyan személyt, aki bárkit is a haja alapján ítélne meg.
2022. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Mindkét példád elég végletes. A legtöbb nőre egyik sem jellemző ám.
2022. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ez a kétféle nő létezik ám... Nekem pl. fenékig érő hajam van, de nem pót. A szám sincs töltve, és nem is a huszas éveim elején járok, és képzeld, mégis feláll rám a férfiaknak.
2022. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

XDDD Mi ez kérdés?

Eldönthetem azért hogy milyen nőt preferálok vagy te fogod azt is?

2022. nov. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Most mi ebben a "megbélyegzés"?


Mindenkinek jogában áll eldönteni, hogy számára mi a vonzó, mitől lesz valaki férfias vagy nőies.


Mondjuk van egy érzésem, hogy a kérdező csak így próbál nőt szerezni. De van egy rossz hírem. Lehet agyon töltött szájú,fenékig érő póthajas húszas évei elején járó lány vagy éppen rövid hajú kattos nemi identitás zavaros, egyiknek sem fogsz tetszeni... :D

2022. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mindenkinek joga van vonzónak vagy éppen nem vonzónak találnia bizonyos vonásokat az embereken. Az ilyen preferenciákon általában nem is lehet változtatni. Nem tudod rákényszeríteni magadat, hogy vonzónak találj valamit, ami számodra egyszerűen nem az és ebbe belekötni egyszerűen röhejes.

Másrészt a rövid haj is lehet nagyon nőies, lásd Audrey Hepburn ( [link] akit kétlem, hogy a férfiak többsége kirúgot volna az ágyából.

Harmadrészt felsoroltál néhány sztereotípiát, amiknek eleve nem tudom, hogy miért szentelsz ekkora figyelmet. Mint minden sztereotípiának, ezeknek is van egy minimális igazságtartalma és ennyi. Ugyanaz, minthogy a rockereknek hosszú haja van, vagy hogy a franciák állandóan cigarettáznak,

Üdv, egy nagyon hosszú hajú nő (derék alá érő), akinek mindig is a hosszabb hajú férfiak jöttek be.

26/N

2022. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2022. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rövid hajam van, és feláll rám a férfiaknak! Nem egyszer képet is kapok tőlük az esetről, sajnos. Ha szeretnéd, szívesen elküldöm őket bizonyítékként. :D
2022. nov. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!