Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell megbélyegezni a...

Miért kell megbélyegezni a rövid hajú nőket?

Figyelt kérdés
Miért is nem nőies? Mer nem áll fel rá minden férfinak ,csak az agyon töltött szájú,fenékig érő póthajas huszas évei elején járó lányokra? Miért kell kattosnak vagy nemi identitás zavarosnak megbélyegezni az ilyen nőket? Több értelmes ,intelligens nőt ismerek köztük,pláne még jól szét is vannak varrva. Vagy talán itt az a probléma ,hogy a normális sémáknak nem felelnek meg,nem állnak be a sorba ? Nekem mai napig sokkal jobban bejönnek ,ki mernek tűnni a tömegből .F35
2022. nov. 20. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem bélyegzi meg őket senki. De azért látni olyan rövidhajú nőket, akik inkább férfinak akarnak látszani. Felnyírt haj és bő férfiruha, nehogy látszódjon, hogy mellük is van, férfias mozgás.
2022. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen alap dolgok amik a "nagy könyv szerint nőies dolgok: hosszú haj, hosszú lábak, széles csípő stb. természetesen ezek nélkül is lehet valaki nőies.


Nekem is bejönnek a rövid hajú csajok. Pl Cadey Mercury egyik kedvenc színésznőm 😏.

2022. nov. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Olyan jó lenne, ha sikerülne úgy "megvédeni" valakit, hogy nem mást savazunk.


Mindenkiről vannak pozitív és negatív vélemények. Neked a rövid hajú nők tetszenek, másnak meg más. Most gondolod, hogy ha ilyen bumburnyák stílusban, kéretlenül "véded" őket a semmiől, akkor hirtelen mind rád fogja vetni magát?

2022. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13%

Vannak nők,akiknek nem áll rosszul.

Ez tény és való,viszont ezerszer jobban állna nekik is a hosszú haj.

A rövid haj nem nőies.

Pont.

Tetszik,nem tetszik.

A vélemény nem változtat semmit.

Az,hogy valakinek nem áll rosszul,nem jelenti azt hogy trendet kell belőle csinálni.

Mert ha az lesz,akkor 1000-ből 999 úgy fog kinézni,mint egy rakás hámozott fityula.

2022. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
19%

Mert nem nőies.

Nemkell fenékig érnie, még mell alá se feltétlen, de azért egy nőnek legyen haja.

Pl az olyantól amit #9 linkelt szabályosan rosszúl vagyok.

2022. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!