Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ha nagyon...

Mit lehetne tenni ha nagyon erős igazságtalanság érzet van a lelkemben már jó ideje, és kezdek teljesen bekattanni tőle?

Figyelt kérdés
Leginkább amiatt hogy folyton kellemetlen, vagy számomra semleges, érdektelen emberekkel vagyok körülvéve mindenhol, akikkel jóba vagyok (bár nem sok van belőlük) őket meg alig látom, sose velük vagyok összezárva valahogy, őket csak futólag látom pár percre és ennyi. Így barátkozni is nehéz. Iszonyat igazságtalanság érzetem van az élet iránt és úgy érzem szivat az élet folyamatosan. Miért lehet ez? Csak a rossz van mindig
2022. nov. 22. 04:43
 1/1 K.O. ***** válasza:
76%
nekem is volt ilyen idoszakom, en azt szurtem le belole, hogy meg kell tanulni feltetel nelkul szeretni, minden emberben van valami erdekes amugy, vagy van valami olyan amit azok nem tudnak "adni" neked akiket szeretsz, sztem legyel nyitott, beszelgess veluk tobbet es probald meg bennuk a jot latni, hidd el, fogsz kapni olyat toluk amire nem is szamitanal:)
2022. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!