Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy az ilyen...

Jól gondolom, hogy az ilyen kérdéseket kiírók csak panaszkodni akarnak?

Figyelt kérdés
Egy ideje tengődök már az oldalon, és megfigyeltem, hogy vannak ilyen tipik panaszkodás-kérdések, én legalábbis annak látom őket, amiknek csak az a célja, hogy a kérdező megerősítést nyerjen és/vagy rantelhessen. Pl emberünk olyanra kérdez rá amire nyilvánvaló a válasz (pl A nők is szeretnek enni? Vannak túlsúlyos nők?) Vagy valami teljesen szubjektív dologra (pl csak engem idegesítenek a hangosan viháncoló emberek?) Ezekre nyilván az a válasz, hogy nem, vannak még ezzel így egy páran, de igazából semmi értelme a kérdésnek, mert ez egyértelmű. Inkább azt akarta elérni a kérdező, hogy sokan (akik úgy gondolják, mint ő) szintén panaszkodjanak, és megerősítést nyerjen általuk. Jól látom ezt így? Vagy megint túl sokat látok bele valamibe? :')

2022. nov. 22. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Én is írok, tudok különös dolgokat írogatni dühösen, ittasan, vagy ha épp szórakozni akarok troll kérdés/válasz.

2022. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

És ott vannak azok az emberek is akiknek nincs egy barátjuk/haverjuk sem.


Ők kinek panaszkodjanak, egy negatív élmény után?


Burkoltan írnak egy panaszkodós kérdést, ezzel olyan mint ha elmesélték/ elpanaszolták volna valakinek a gondjaikat.


Szerintem valahol ezt is meg lehet érteni!

2022. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy ilyen kérdésre viszont illik komolyan válaszolni, akármilyen depresszív, vagy humoros kedve van egy embernek:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2022. nov. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Vannak külön erre szolgáló oldalak, pl r/rant. Az, hogy valakinek nehozségei vannak, nem jogosítja fel arra, hogy ne rendeltetésszerűen használjon egy oldalt/szolgáltatást/akármit. Pl a rákos betegek sem ülnek be az orvoshoz, és panaszkodnak neki fél órát, feltartva ezzel a sort, hanem pszichológushoz járnak.
2022. nov. 22. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#4 háziorvosnál az öregek sokan nem gyógyszert mennek íratni receptre/nem betegek, hanem beszélgetnek bent, minimum fél-1 órát. Vagy b.sznak. Nem tudni
2022. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!