Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel hatalmas aljasságot...

Ezzel hatalmas aljasságot csináltam? Hogy tudnám ezt jóvátenni?

Figyelt kérdés

Ma este jöttem haza és felújítják a 10-es utat. Van egy kis földút ahol kerülni kell, mert másképp nem lehet menni. Ott mentem. Eleve 1 kínlódás ahogy vezetek de alig láttam valamit és kátyús az út. Mentek mögöttem. Azt vettem észre hogy egy láthatósági ruhás ember megállít azt hittem hogy az út miatt kell megállnom. Megijedtem mert értelmezni se tudtam először hogy megállít-e vagy mit mutogat de megálltam. Segítséget kért megkérdezte tőlem hogy nem -e tudom merre vezet ez az út (neki a kamionja a szembesávba volt). Mögöttem voltak és a kocsim márkája miatt meg amúgy is nem akartam hogy azt higyjék hogy büntetőfékezek amiért megálltam ezért csak annyit mondtam neki hogy nem tudom és azt hittem hogy megállítasz és elmentem. Láttam hogy a mögöttem lévő autó állva maradt , szóval sokáig beszélt vele.

Tudtam volna segiteni mert a környéken lakom, pontosan tudom hogy mi merre van de lelkileg túlterhelt vagyok és valamiért ösztönösen cselekedtem és így reagáltam le ezt a helyzetet. 😢 Mikor mentem hazafele akkor esett le hogy basszus mit csináltam. Pedig segítettem volna.



2022. nov. 23. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Igen ez aljas dolog volt
Nem, és más úgyis segít majd neki
Aljas dolog lett volna ha szándékos, de így nem . Nem tudtad mit csinálsz
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
1%
Milyen aljas vagy, Jézusom.
2022. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Láttam hogy a mögöttem lévő autó állva maradt , szóval sokáig beszélt vele."


Ő segített neki. Te meg nem akartad feltartani a sort. Hirtelen döntés volt a részedről. Nem biztos, hogy jól döntöttél, de úgy cselekedtél, ahogy azt akkor jónak láttad. Ne rágódj ezen. Nem ettől leszel rossz ember. Meg utólag már mindegy is.

2022. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Nem szándékosan nem segítettél, tehát nincs ezzel semmi baj, előfordul mással is. Dicséretes a jó szándékod s ez a lényeg.
2022. nov. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem szándékosan nem segítettél neki, gyorsan kellett döntened.

Mondjuk jóvátenni nem tudod, de nem is okoztál kárt senkinek sem.

2022. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor van úgy, hogy hirtelen döntünk, később meg lehet máshogy kellett volna. Nincs ezzel baj, abban a pillanatban kellett valamit kitalálnod, nem készültél ilyesmire, ez van.
2022. nov. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát jó. Elengedem ezt. Legközelebb ilyen lesz akkor jobban összeszedem magamat és segitek mindenáron de ez már eluszott sajnos.


26/n

Szilvi

2022. nov. 23. 22:30
 7/10 Darius- ***** válasza:
100%

Nem karositunk senkit azzal, ha nem segitunk. A szituacio megzavart, ilyenkor nem gondolkodunk tisztan.

Én amugy szoktam, akkor is mikor nem kérik, mivel ha jarok, akkor motorral, konnyu kiallni vele.

2022. nov. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az a zugivó csaj, aki minap vett egy tálca sört a sarki kisboltban?
2022. nov. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bekapcsolt nálad az üss vagy fuss reflex. A futást választottad. Semmi baj. Megnyugodhatsz. :)
2022. nov. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

26/n Szilvi

Jééé, ez a hülye az Ételek kategóriából 😅

Tőled nem gáz.

2023. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!