Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnt fel mostanában...

Csak nekem tűnt fel mostanában ez?

Figyelt kérdés

Minden hír amit feldobál nekem a közösségi média, vagy ha ritkán tvt nézek arról szól hogy ki halt meg valami tragikus módon...

Megéget, autóbaleset és hasonlók. Direkt csinálják ezt a médiában?


2022. nov. 26. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kb 10-15 éve így van
2022. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A közösségi média többségében az alapján dobál fel neked oldalakat, hogy általában miket nézel. Ha ilyen tartalmakat követsz, vagy arra kattintasz legtöbbet, akkor abból fog jönni a legtöbb. Nekem pl. egy ilyen hírt sem dob fel, mert teljesen más tartalmak között böngészek.
2022. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez már a 80-as években is így jött le a médiából.
2022. nov. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Pont ezért nem követek egy hírportált sem. Nyugodtan nevezzen ignoránsnak aki csak akar, akkor sem hallgatom, hogy megint ki halt meg, kit erőszakoltak halálra, mind meghalunk a háborúban, nincs gáz, nincs víz, stb.
2022. nov. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ennek mi a célja? Félelemkeltés?
2022. nov. 26. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha benned ez félelmet kelt, akkor igen. De egyébként ki lehet ám követni ezeket az oldalakat, nem kötelező ilyen híreket olvasgatni. A közösségi oldalakon sem muszáj fent lenni, vagy követhetsz más kontenteket.
2022. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 Vannak emberek, amik imádnak ezeken csámcsogni (nem is kevesen). Megnézik a híreket, aztán csóválják a fejüket, hogy milyen elfajzott és kegyetlen a világ. Aztán ha találkoznak a barátaikkal, megosztják egymással amiket hallottak, és együtt csóválják a fejüket.
2022. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem,hogy szándékos félelemkeltés lenne,(a félelem az emberekben az a hozadéka ezeknek)egyszerűn ez a "hír" mert erre kattint sok ember,és ahogy előttem írják,imádnak arról beszélni,milyen szörnyű,kegyetlen ez a világ.A médiában jól működnek a pszichológiai trükkök,hát élnek is vele.Az,hogy kis leopárdok születtek az állatkertben,annyira nem érdekel senkit.
2022. nov. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!