Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Haverom baratnoje meccset...

Haverom baratnoje meccset akar nezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, volt osztalytarsam, akinek a baratja nagyon jo baratom, ramirt, hogy nem akarunk-e ezte vb-t nezni (uljunk be valahova).

En eleinte tokre azt hittem, hogy az o lakotarsa is jon, ezert siman igent mondtam. O nem tud jonni, ezert csak ketten leszunk..

Abban a varosban vagyunk, ahol egyetemre jarunk, szoval nincs itt sok baratunk meg foleg a stac nincs itt.

En tudom, hogy nem komoly a reszemrol (mmint “olyan” talalkozo) es a lany is. Csak nem akarok felreertest a srac reszerol, mert o tud neha feltekeny lenni. Szerintetek?


Mivel osztalytarsak vagyunk tok joba vagyunk, de kettesben meg sosem talalkoztunk. Csak tenlyeg a felreertest akarom elkerulni



2022. nov. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, ez szerintem nekem is fura lenne. Olyan bűnösnek érezném magam, ha a barátnőm barátjával találkoznék kettesben, még ha semmi olyasmiről nincs is szó.

Kérdezd meg, a barátod nem-e akar jönni.

2022. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%
Na, dugtok már?
2022. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sikerult szerencsere a temat ugy terelni, hogy eleinte sokat kerdezoskodtem a baratja (haverom) irant, illetve en is mondtam, hogy van alakuloban valaki. Meg kerdezgetett is sokat a csaj es sok sikerr kivant😊
2022. nov. 27. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Kamu, nincs is VB ilyenkor.
jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2022.november 27-én írtam a kérdést, a Spanyol-Német meccs előtt😐
jan. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!