Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az ha barátkozni...

Miért van az ha barátkozni próbálok valakivel, külső szemmel nézve mások mindig úgy érzik, hogy rá vagyok akaszkodva arra a személyre?

Figyelt kérdés
Ennek milyen jelei vannak hogy rá vagyok akaszkodva valakire?
2022. nov. 30. 00:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A ráakaszkodás csak annak kontextusában létezik, ha a másik úgy érzi, hogy terhes vagy számára. Más egyéb esetben szeret veled lenni.
2022. nov. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én is mindig így járok. Aztán csodálkoznak hogy nincs önbizalmam ismerkedni.
2022. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Aki annak veszi! Nem másokkal kell foglalkozni, mert aki zöld lámpát ad, annál jó vagy! Tudom, tapasztaltam!
2022. nov. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy a kiszemelt mit érez. És azért azt is figyelembe kell venni, hogy vannak tapintatos "áldozatok", akik nem akarják megbántani a nyomulóst, csak "diszkréten menekülnek" ami a külső szemlélőnek nyilvánvaló menekülést jelent, de a nyomulós vak észrevenni ezt a jelet, mert nem rúgott belé, és azt hiszi zöld lámpának.


Pozitív visszajelzés, ha ő is keresi a társaságod egy-két-három kezdeményezésed után. Ha nem, akkor le kell mondani róla.

A kezdeményezés meg nem órákon át tartó tolakodás legyen, mert egyetlen kezdeményezés is undorítóan nyomulós tud lenni, ha órákig tart, ill. nem tisztelik a másik privát szféráját.

2022. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs kémia, vagy fizika, vagy szimpátia, vagy hullámhossz, vagy bárminek is nevezzük: B@SZHATOD!
2022. nov. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az országban nem lehet ismerkedni ha nem teljesítesz XY követelményt, akkor se ha fejre állsz. Menj külföldre, ott nincsenek az embereknek irreális elvárásaik.

Ez az ország egy fertő, Scarlett Johanssonnal előbb jön össze az ember mint egy random huszonéves magyar csajjal.

2022. nov. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis van, hogy sok valaki. Nekem van egy ismerosom, mit ne mondjak. Nyitott es baratkozos de mihelyst joban leszel vele, egyszeruen nem szall le rolad egy percre sem. 0-24-ben irkal neked a messengeren, 10-12 uzeneteket egyszerre. Nem tudod azt mondani hogy most elfoglalt vagy, nem fogja fel. Emiatt minden baratja ott hagyja egy ido utan, mert nem tudnak levegohoz jutni mellette.
2022. nov. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, lehet emögött pszichiátriai betegség is, amit nem kezeltet. Egyfajta szeretethiány és bánat, amit ökörködéssel vagy exhibicionizmussal próbál ellensúlyozni. Kialakul nála ez a mánia, mert így próbál kontrollt szerezni a külső-belső események felett. A környezet viszont mindig megérzi, ha a két dolog üti egymást, max. nem tudja megfogalmazni. De ez energia ott van és ha terhes, akkor menekülni fognak tőle.
2022. dec. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az önellentmondás a legrosszabb ami üti az önazonosságot.

Akkor már inkább legyél nagyon jó vagy nagyon rossz, mert az emberek tudnak valahova tenni. Ha mindig az ellenkezőjét mutatod mint ami vagy, akkor vannak ezek a taszító dolgok.

2022. dec. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!