Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lennétek újra gyerekek?

Lennétek újra gyerekek?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hány éves?

2022. nov. 30. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, vannak nagyon szép emlékeim és levésbé szépek is, elég volt egyszer.
2022. nov. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%

Több lehetőség van:

a, Visszarepülök az időben a gyerekkoromba az emlékeimet megőrizve

b, Visszarepülök az időben a gyerekkoromba az emlékeim nélkül

c, Maradok a jelen életemben, csak a testem változik vissza a gyerekkori önmagamévá

A legjobb az első lenne, de a másik kettőt is elfogadnám. Fiatalon kijött egy betegségem, amit hátha el tudnék kerülni, ha kaphatnék egy új esélyt.

2022. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Jobban szeretem hogy a magam ura vagyok.
2022. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Igy azt csinalok amit akarok
2022. nov. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy. Sokkal rosszabb volt gyereknek lenni.
2022. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Én igen, de a felnőtt gondolkodásommal.:D
2022. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Inkább csak visszamennék az időbe. Gyerekként még tud élni az ember. Nem a pia, buli, szex, és nem is a munka, számlák, politika, egyéb unalmas, és irritáló dolgokról szól az élet.
2022. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Nos, fontos kérdés, hogy a jelen világban lennék-e újra gyerek és most szeretnék-e felnőni, vagy abban a korban újra szeretném-e élni a gyermeki éveium.


Ma én nem lennék gyerek... nagyon elku....ult a világ. Számomra elfogadhatatlan értékrend uralkodik, mocskos egy tini (és felnőtt) világot élünk. Ebből én nem kérek. A most világában egy szelfi miatt minden sablon pillanatot élményként állítanak be sokak, illúzióban élnek, kvázi hazudnak nem csak másnak, de leginkább önmaguknak. Erre az értékrendre nincs szükségem, sem a játszmákra.


Amikor én gyermek voltam, sokkal egyszerűbb volt a világ. Nem volt okostelefon, nem volt közösségi oldal, egy szakdolgozatot írógéppel írtak (megvolt a maga bája), a boltban kávét őröltünk, tudtuk kivel lakunk egy házban stb. Nen cserélném le ezt a gyermekkort a mostanira... Kár, hogy az a világ elmúlt, főleg a fejesek trendi ökörködése miatt (FB, okoseszközök stb.)

2022. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem. Sosem éreztem magam annyira szabadnak, mint amikor végre felnőttként elköltözhettem a szülői házból. Nem szeretném az állandó stresszt és szorongást vissza az életembe.
2022. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
49%
Nem. Sokkal nehezebb volt akkor gyereknek lenni mint most.
2022. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!