Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktátok hallgatni a Balázsék...

Szoktátok hallgatni a Balázsék reggeli rádiós műsort? Mi a véleményed a három szereplőről, Balázs, Vadon Jani és Rákóczi Feriről?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 22:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
44%
Zene nem jó? Vagy csend? Miért kell zaj folyamat?
2022. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

Segít a munkában.

De látod? Hiába nem jók a Balázsék, mégsem tudsz jobbat mondani.

2022. dec. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Balazs egy bunko. Nagyon irritalo. Orulnek,ha ot kirugnak a musorbol.


Nekem Jani a kedvencem! Ha 3-uk kozul pasit kellene magamnak valasztani,Jani lenne az. :)

2022. dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam, mert Balázsnak akkora arca van, és mindig mindenkit kifiguráz, lenéz, ezért undormány a műsora.
2022. dec. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem hallgatok rádiót de ha ennyire rosszak és utálatosak akkor miért messze ők a legnépszerűbb rádió műsor?
2022. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
90%

Balázst nagyon utálom, kifejezetten ostoba, de tudálékos, erőszakos figura. Mindenkinél okosabbnak és feljebb valónak érzi magát, sokszor olyan dolgokban nyillvánít véleményt, amiket egyértelműen nem ért. Viszont azt olyan magabiztosan teszi, hogy vitatkozni vele nem lehet, ő Balázs, neki mindig igaza van. Borzasztó.


Jani szintén fura nekem, tipikus nagyvárosi okos "környezetvédő", aki bizonyos dolgokra nagyon rááll, az nagyon fotos, az nagyon kell... viszont összességében nem látja át a környezetvédelmet és azt, hogy azt hogyan lehetne hatákonyan, praktikusan megvalósítani.


Feri okés. Vele nincs nagy bajom. Nem mondom, hogy tőle fogom megtudni az élet nagy kérdéseire a választ, de legalább agyvérzésem sem lesz a hülyeségeitől.


Hallgatni csak azért szoktam időnként, mert van, hogy melóban szól.

2022. dec. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
#15 mert erre van sajnos igény, és mert a magyar munkásember munkábamenet őket hallgatja
2022. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem szoktam médiag@ciket nézni, hallgatni.
2022. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Bochkort hallgatok.
2022. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
68%
Mind alattomos sz@ralak és ahelyett, hogy nyilvánosan megbotoznák őket inkább milliókat keresnek azzal, hogy másokon gúnyolódnak. Ja és persze mind szemrebbenés nélkül elfogadja a fideszmaffia eltolvajlott pénzét.
2022. dec. 21. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!