Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szoktátok hallgatni a Balázsék...

Szoktátok hallgatni a Balázsék reggeli rádiós műsort? Mi a véleményed a három szereplőről, Balázs, Vadon Jani és Rákóczi Feriről?

Figyelt kérdés
2022. dec. 2. 22:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
90%
ezt a három idiótát hallgatja még valaki?
2022. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
én rendszeresen
2022. dec. 24. 11:07
 23/31 anonim ***** válasza:
40%
Balázsról nem tudok, nem akarok véleményt formálni. Feri szerintem nagyon közhelyes, nem tesz hozzá semmit a világhoz (na jó, kevesen tesznek hozzá. Bár az emberek többsége műsort se vezet.). Összekeveri a pátria és a pátriárka szót. Jó, én meg nagyon szigorú vagyok, nem tudom elfelejteni az ilyen botlásokat. Régebben Vadon Janit olyannak láttam, hogy egészen más, mint a másik kettő, olyan...természetes, emberi. Már nem vagyok benne biztos .
2023. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nagyon nem bírom őket
2023. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Csak ha muszáj, mert a főnököm odakapcsolja, bár szerencsére ő se bírja őket sokáig.

Nehéz eldönteni, hármuk közül ki a legsötétebb. Balázs olyan, mint egy tájékozatlan bunkó tinifiú, Rákóczi annyira sótlan és unalmas, hogy alig emlékszem rá, Vadon Jani szintén egy fárasztó, meglehetősen egyszerű ember.

Egyébként meg Balázsról épp nemrég olvastam a 444-en okfejtését a transzneműekről. Jó sok hülyeséget hordott össze, de azt ismegszakértette, ki robbantotta fel a az olajvezetéket.


Lehet, hogy még Bochkornál is ostobább?

2023. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

most már én is egyre inkább unom őket


szerintem jani vicces (volt) most már ritkábban


de a témák mintha elfogytak volna, vagy inkább mintha ők elfáradtak volna

2023. febr. 17. 14:18
 27/31 anonim ***** válasza:
72%

Minden olyan beszélgetős, párbeszédes rádiós műsort és videot messzire elkerülök, amiben egynél több ember beszél. Undorító az egész. Folyamatosan egymás szavába vágnak, a téma lényege már az első kérdés után teljesen elkanyarodik. Szövegértés hiánya a felek részéről. Folyamatos beleröhögés, idétlenkedés, ami csak szerintük vicces, egyébként rendkívül irritáló. Egyszóval, borzalmas az egész.

Még a VN Tv-t például hallgatom video formájában néha, mert ott még egész kulturált diszkurzusok mennek, nem nyerítenek egymás szavába öten folyamatosan, így tehát hallható és követhető a beszélgetés.

A kérdésben említett rádióműsorba volt szerencsém belehallgatni, rettenetesen irritáló, gyorsan el is kapcsoltam.

2023. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdtem el hallgatni őket, mikor átmentek a radio1-re. Onnantól kezdve hallgattam tavaly nyárig azt hiszem. Meguntam akkorra. A témák folyamatosan ismétlődtek. Mikor századjára előjött a milyen kocsit vezetsz, milyen stílusban vezetsz témakör,már agybajt kaptam. Mindig kezdődött a gúnyolódás a kisebb autósokon. Ha valaki megsértődött, akkor is röhögtek, hogy jaj ez csak vicc.

Sokszor éreztem, hogy ha olyan játékos telefonált,aki Balázsnak nem szimpatikus, akkor hamar lerázta, bunkó volt vele, kifigurázta. Sokszor idős betelefonálókkal ugyanez volt.

Úgy érzem mind a három embernek megvan a felvett szerepe, ami nyilván megjátszott és ezt kell játszaniuk nap mint nap.

Azt se bírtam, mikor panaszkodtak, hogy de sokba kerül az üzemanyag, mennyibe kerül az élelmiszer stb majd azért utána Balázs hozzáteszi, hogy igaz mi jól keresünk, nem azért mondjuk...

Janiról sem hiszem el, hogy olyan brutál módon kéne spórolnia, ahogy előadják mindig.

Még talán Feri volt a legszimpatikusabb.

De volt, hogy hosszú percekig azon nevettek, hogy a Dancing with the stars műsorban szereplő Iván Bencét hogy kell szólítani. Hogy törpe, törpenövésű, kisnövésű? Meg voltam döbbenve. Persze ha Janira mond valaki ilyeneket, akkor megy a sértődés.

Eleinte tényleg kedveltem őket, voltam egy kitelepülésen is. Aztán szépen lassan unalmas lett. Nem hiányoznak. Sokszor már úgy éreztem, nagyon a végét járja a műsor.

2023. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Aljas média is azon van, hogy ezt a másokat kufigurázó, tuskó stílust népszerűsítse. Mert értelmes tartalmat, mondanivalót összerakni képtelenek. Na számomra ez a proli dolog. A tartalmatlan, igénytelen ostobaság. Hallgatni is kínos. Erre van kereslet? Kinek tetszik ez? Inkább rakjanak be zenét, ha jobb ötlet nincs.

És ezért a majomparádéért több fizetést visznek haza, mint az, aki melóban gürizik és értéket teremt. Szomorú.

2023. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

#29: Valóban. Kíváncsi lennék mennyit kapnak ezért egy hónapra. De gondolom milliós nagyságrend.

Többször említette Balázs, mikor Janin nevettek, hogy nagyon jól keresel...

Plusz ugye a szponzor kocsik stb.

Engem az zavart legjobban, amit le is ìrtam, mikor másokon gúnyolódtak. Ez nekem nem vicces. Persze erre meg azt mondják,hogy akkor nincs humorérzéked,hallgasd a retrot.

(28-as voltam)

2023. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!