Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg durva kijelentés volt?

Tényleg durva kijelentés volt?

Figyelt kérdés

A minap beszélgettem egy bnőmmel, és megkérdezte szeretnék-e gyereket

Szó szót követett, és mondtam hogy babaprojekt előtt mindenképpen rendbe szeretném tenni az egészségem,a rajtam lévő plusz 5 kg.t leadni plusz elmenni laborba, nőgyógyászhoz,és egy EKG.ra,plusz a férjemnek sem árt egy kivizsgálás,mondtam nem szeretnék sejtes gyereket.

Erre azt mondta, hogy nagyon csúnyán meg fog büntetni az élet, plusz ember tervez.

Lehet csúnyán fogalmaztam,de ezzel senkit nem akartam megbántani,csupán úgy akarok gyermeket vállank hogy teljesen egészséges vagyok, így valamivel csökkentem annak a lehetőségét,hogy a gyermekem sérült legyen.


2022. dec. 3. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nőgyógyászhoz amúgy is jársz, egy labortól milyen csodát vársz? Igazából nem tennél semmit. De azt nem értem, mire mondta, hogy meg fog büntetni az élet. Azért, mert feltételekhez kötöd?
2022. dec. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mert sértő volt a kijelentésem.

A vérvétel azért kell, hogy minden rendben van-e (tsh,cukor, stb )

2022. dec. 3. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

De pont ezt kérdezem, hogy mi volt benne sértő?

Mármint szerinte.


Konkrétan azt a szóösszetételt használtad, hogy "selejtes gyerek", vagy mi?

2022. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen,vagy azt mondtam hogy defektes vagy selejtes,pontosan nem emlékszem.

De ezzel én nem azokat akartam bántani akinek sérült gyermekei vannak.

2022. dec. 3. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

A kijelentés szerintem is durva volt

Kb úgy hangzott ez kívülről szerintem mintha azt mondtad volna, mindenki aki nem megy el ilyen és ehez hasonló kivizsgálásokra stb annak selejtes gyereke lesz

2022. dec. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem,nem így értettem,nyilván ezt mindenki maga tudja. Van aki makk egészséges,neki nincs szüksége semmilyen vizsgálatra,de mivel nekem hasimotom van én biztosabbnak érzem azt,hogy előtte kivizgáltassam magam.

Senkit nem áll szándékomban bántani

2022. dec. 3. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
15%

Biggos igenytelen dagadt a kis bnod es magara vette 😂😂


Szerintem teljesen igazad van. Baratkozz igenyesebb emberekkel :D

2022. dec. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%

#4: Hát akkor jobb lesz keresel normális barátokat


#3

2022. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmi sértő nem volt a kijelentésedben. Úgy látom törődsz a leendő gyereked egészségével, és vele együtt az emberi faj egészségével. Ez a tiszteletre méltó dolog, nem pedig az, amikor szarunk a világra és önző módon gyereket csinálunk mer'az jó, nem törődve azzal, hogy vajon szenvedés lesz-e neki az élet, ha "selejtes". Valószínűleg a barátnőd nem ennyire előrelátó, és önzőbb nálad, és az önelégedetlenségéből fakadó frusztrációt próbálta rajtad levezetni.
2022. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, picit kellemetlenül éreztem magam.
2022. dec. 4. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!