Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért mondogatta mindig ezt apám?

Miért mondogatta mindig ezt apám?

Figyelt kérdés

Úgy igazán tinikorom előtt kb 12-évesen talán nem tudom pontosan kezdte az egészet.

Fiú vagyok egyébként. Na tehát 12 éves voltam, ekkor még nem indult be a hírtelen növekedés így hát elég picike voltam. Mindig olyanokat mondott hogy picike leszel mint anyád és hasonlók. Néha azt is mondta hogy "csökött" persze nevetett mert ilyen viccként akarta közölni vagy nem is tudom, lehet ő ezen szórakozott nem tudom tényleg.

Aztán 1-2 év és hírtelen elkezdtem nőni, akkor meg mindig azt mondta hogy úgysem leszek nála magasabb meg nem alszok eleget meg mit tudom én... De a lényeg hogy mindig a magasságról szólt az egész. Szinte így belém beszélte a dolgot vagy nem tudom.

Aztán nyilván belassult a növekedés, akkor meg azt mondogatta hogy ő ennyi idősen már mekkora volt és hogy innen már nem is fogok semennyit se nőni, tökmindegy mit csinálok(már érdekes az alvás se volt fontos neki hirtelen)

És ezek után meg azt mondogatja hogy ő mondta, ő mondta hogy nem alszok eleget, ő mondott ezt-azt, (remélem tudjátok mire gondolok).


Egyébként tényleg nem lettem nála magasabb, de nem értem mi volt a célja.

Annyira belém beszélte az évek alatt hogy ez is befolyásolta a magasságom vagy mi ?


2022. dec. 5. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Azért mondogatta ezt mert kisebbségi komplexusa van. Valamiben ki akar emelkedni, és ezt úgy éri el hogy másokat lehúz, jelen esetben a fiát. Elég idegesítő lehet, már csak így olvasva is. Remélem tudod, hogy ezzel nem kell foglalkozni, mert semmi értelme. Hadd élje ki magát, ha ennyi öröme van az életben.
2022. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyenek miatt kellene megszabni valahogy, kiből lehet szülő is kiből nem.


Én apám is ilyen kisebbségi komplexusos volt, csak nekem a súlyom volt a téma. Amíg vékony voltam az volt a gond, hogy "girhes" vagyok. Amint elkezdtem NORMÁLIS súlyú lenni az volt a szöveg, hogy kövér leszek, el fogok hízni.

2022. dec. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ember valódi nagyságát nem a magassága határozza meg. Nem kell ezzel foglalkozni.
2022. dec. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miert milyen magas vagy?
2022. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!