Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért ilyen bunkók...

A lányok miért ilyen bunkók és lekezelőek többnyire a velük ismerkedni próbáló fiúkkal? Miért viselkednek úgy, mintha ők valami istennők lennék?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik, hogy a lányok azt hiszik magukról, hogy bármit megtehetnek egy fiúval büntetlenül. Azt sem értem, hogy kinek lenne kedve ilyen utálatos személyiségű lányokkal összejönni. De mivel fiú vagyok, sajnos nekem kell kezdeményezni és előre nem tudhatom ki a rendes és ki a bunkó. De a bunkók vannak többségben, sajnos. Ezek után nem értem, miért nem a lányok kezdeményeznek, ha ennyire bunkók úgyis az ismerkedni próbáló fiúkkal.
2014. ápr. 15. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Talán ideje lenne tükörbe nézni, és ahelyett, hogy szidsz másokat, elgondolkozni, vajon miért olyan hűde bunkók.
2014. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Aki bunkó azzal ne foglalkozz, ilyen egyszerű a dolog.

Én nem foglalkozom olyanokkal.

2014. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Veled lehet azok...

Én okos vagyok, és tudom őket kezelni, ezért velem nem azok.

2014. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
ugyanazért, amiért a fiúk maguk között kibeszélik a lányokat :) ők is "menőzni" akarnak, hogy "úristen idejött a srác, de nem jött be nekem úgyhogy el is küldtem. mit képzel?" és ez a barátnők között viháncolást vált ki. szegény srác meg ottmarad :/ igazából én pont olyan lány vagyok, aki senkit nem küld el, mert sajnálom a fiúkat, mindenki megérdemel egy esélyt :) de gondolj bele, ez ugyanígy van a fiúknál is, ha nem tetszik neki egy lány, aki állítása szerint elkezdett nyomulni, akkor jönnek a haverok és kitárgyalják. kölcsön kenyér visszajár, szokták volt mondani :)
2014. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Azért hiszi kazt, mert a sok "bármieképesvagyokegyszexért" himek sorban állnak a kegyeikért.

Hidd el, hogy az kelti fel jobban az érdeklődésüket, akik rájuk sem bagózik. Sok lány megszokta, hogy hasraesnek

tőlük, és arculcsapásként éri őket ha valaki nem. Egy részük ettől totál ideges lesz, és intellektusuknak

megfelelő stilusban reagálnak, aztán pedig elkezdenek gondolkodni, hogy te miért nem. (nyilván annyira veszed komolyan ahogyan reagált. Útszéli stilusú lány egyből leirva. (a szexhez is kell intelligencia, sokat nem várj tőlük))

A másik oldal: a lányt senki nem veszi észre csak te. A köznyelvben ezt irják le a "k -val mint a királynővel,

királynővel mint k-val." közhellyel. De tény: nagyon tud működni ha ellentétesen reagálsz, mint amit megszokott.


Ha a férfiaknak lenne önbcsülésük ( mint ahogy nincsen. ÉS pontositok is: A fiúknak nincsen a férfiaknak van) akkor

ezek a lányok nem igy viselkednének. Mert nem ők lennének a "világ közepe". De amig sok önbecsülés nélküli

fiúcska liheg utánuk addig csodát ne várj az ügyben :)

2014. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert megtehetik. Még az átlagos kinézetű lányokra is nyomul 10-15 pasas, és azért képzelik (bocsánat,kéBzelik!!!!!!) hogy körülöttük forog a világ,mert ez sajnos így is van. Ettől megnő az arcuk, és azt küldhetnek el az anyjába akit akarnak. És meg is teszik, natív rosszindulatból. Sajnos nagyon sok emberben (nemcsak lányokban) benne van ez a primitív, rongy mentalitás hogy ott szivassuk meg a másikat ahol csak lehet, hihihi-hahaha, hogy póruljárt...

Na persze amikor ők járnak pórul és őket röhögik ki, az valahogy már nem ilyen vicces.


A megoldás: le kell szarni őket, azzal hogy loholsz utánuk nyelv lógatva,csak tovább hízik a pofájuk.Ha meg flegmáznak, tahóskodnak, szereld le őket pár megjegyzéssel, pl. a külsejükre: "Hogy nézel ki bmag, négyezerér' a Rákóczin jobbat kapok, mi olyat tudsz amit ők nem? Na kotródjál vissza a sarokra."

2014. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1-es, értem mire célzol, de figyelj már, nem a külső alapján kéne bunkózni valakivel. Minden ember egyenlő érző lény és megérdemli, hogy tisztelettel, úgy bánjanak vele, ahogy ő is bánik a másikkal. TEhát, ha valaki nem bunkó módon közelít, akkor illene nem bunkózni. Ja az meg a másik, hogy sokszor kép nélkül is bunkók, szóval még csak nem is tudják, hogy néz ki a másik, de még, ha ronda is szerintük, bár szerintem helyes fiú vagyok, akkor sem kéne így bánniuk senkivel sem. Persze, majd, ha hirtelen mi fiúk felpofoznánk egy-két lányt, megnéznénk ki az, aki támogatná ezt. Na akkor tessék már odafigyelni a másik tiszteletére, kedves lányok!
2014. ápr. 15. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb retardált. De még mielőtt jön a flame, a fiúk is.
2014. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos Kérdező, iszonyú férfitöbblet van az országban. Amíg egy átlagon alul lányra is minimum 10 pasas jut, simán megteheti hogy válogasson, és sokkal jobb pasit válasszon, mint amilyen ő maga.

Mondja itt a sok IQ-csatár észvitéz, hogy a csúnya fiú keresgéljen a saját szintjén. Azzal ugyan nem foglalkoznak, hogy a csúnya lánynak is bőven van kiből válogatni, esze ágában nem lesz megmaradni a saját szintjén, mindenesetre demagóg lózungnak tökéletes.

És amint látod, a lányok élvezik, ha egyszerű rosszindulatból vagy unalmukban bunkózhatnak, lesajnálhatják az aktuális pasast. Nem véletlen utálják ennyire a MGTOW-t meg a prostikat: ezek mind-mind rontják a lehetőségeiket arra, hogy azzal bsszanak ki jól, akivel csak lehet...


A fiúk messze nem ilyenek - szimplán mert nincs lehetőségük rá, szóba se áll velük egy átlaglány se. Ezt a luxust maximum a bulikirály helyimenőcsávók engedhetik meg maguknak,tőlük meg nem sajnálom - visszaadják azt a nőknek amit ők okoznak másoknak. Instant karma.

2021. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!