Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért mániájuk...

Egyeseknek miért mániájuk totál betegen buszra szállni és nem törődni vele hogy mindenkit összefertőznek?

Figyelt kérdés
Ha valaki meg kiakad egy ilyen személy mellett ülve akkor még ő az idióta meg elmebeteg
2022. dec. 9. 04:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Milyen mániáról beszélsz? Például hogy szeretnének hazajutni?
2022. dec. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Te most attól félsz, hogy elkapod? 😅

Talán a saját testi és lelki egészségeddel kéne napi szinten foglalkoznod és akkor nem lennél beszarva, ha valaki betegen felszáll a buszra. Ha valakinek erős az immunrendszere az nem lesz beteg.

2022. dec. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 NTBS ***** válasza:
94%
Utaznak orvoshoz, vagy orvostól haza. Esetleg gyógyszertár.
2022. dec. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Mindenkitől elvárható, hogy zsebkendőbe köhögjön és tüsszentsen, de más nem.

Én gyerekként rengeteget jártam oviba, iskolába betegen, mert a szüleim dolgoztak, és nem tudtak rém vigyázni - erre való az óvoda ugye -, vagy a suliban a mulasztás behozhatatlan lett volna mulasztás esetén és el is ítélték a hiányzást.

Sok munkahelyen is így van.

Nekem egy influenza akár 3-4 hónapig is eltarthat, szép is volna, ha mindig ennyi ideig tartanának táppénzen, hát ugye az OEP nem csinál ilyet, 1 hetet max.

2022. dec. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Hidd el, senkinek nem a "mániája" betegen utazgatni; mindenki legszívesebben otthon aludna akkor. Csak épp ezer olyan helyzet lehet, amikor ezt nem teheti meg.

Rajtam egyszer pl. a munkahelyen tört ki a nátha elég durván úgy, hogy reggel, mikor elmentem, semmi bajom nem volt, késő délután meg már majd' megpusztultam.

Mit kellett volna akkor csinálnom!? Valahogy csak haza kell jutni.


De említhetném azt, akinek pl. pont orvoshoz kell mennie, vagy egyéb halaszthatatlan dolga van. Nem mindenkinek van autója.


Én sem szeretem, ha betegen vannak mellettem, ezt a részét megértem a dolognak, de azért lehülyézni azt, aki betegen utazik... fogalmad sincs a körülményeiről.

2022. dec. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező te beteg vagy! Rajtad orvos sem segíthet. Hála az égnek nem fertőző a betegséged. Így nyugodtan utazhatsz.
2022. dec. 9. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%
Az igénytelenség és a munkáltatói elvárások ötvözetét látod ilyenkor a tömegközlekedési járművön.
2022. dec. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Mi az, hogy mánia?

Attól, mert valaki beteg még nem áll meg az élet. Sokan járnak így is dolgozni, gyerekért kell menni, orvoshoz kell menni, gyógyszertárba kell menni. Szerinted valaki 40 fokos lázzal tényleg hobbiból utazgat? A háta közepére nem kíván olyankor másokat. Pláne nem egy indulatait nem kezelő gyakoris seggfejet. Ha zavar ülj máshova és nyisd ki az ablakot. Barom.

2022. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%

"Sokan járnak így is dolgozni, gyerekért kell menni, orvoshoz kell menni, gyógyszertárba kell menni."

Orvoshoz nyilván oké, ilyen esetben lehet használni a maszkot.

Na de a többi??? Pont ez a baj...

2022. dec. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Csak nehogy megint ránk szabaduljon valami és véget érjen ez a fene nagy lazaság. Eddig se tartották be rendesen az előírásokat, most ugyanígy van. Sokan még egy alapvető kézmosásra sem képesek wc után, vagy ha igen, szappan nélkül. A szabadba köhögő parasztokról már ne is beszéljünk. Sehol nincs biztonságban az ember, így hogy ne fertőződjünk meg?
2022. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!