Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyeseknek miért mániájuk...

Egyeseknek miért mániájuk totál betegen buszra szállni és nem törődni vele hogy mindenkit összefertőznek?

Figyelt kérdés
Ha valaki meg kiakad egy ilyen személy mellett ülve akkor még ő az idióta meg elmebeteg
2022. dec. 9. 04:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
67%

9-es: "na de a többi"


A gyerek ha nem beteg, el kell vinni óviba, suliba érte kell menni. Sőt én még boltba is elmegyek, mert ennem kell még attól, hogy beteg vagyok (és nem mindenkinek van ám segítsége)

2022. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
59%
Mivel betegen is csak úgy jutsz el orvoshoz vagy akárhova, mint mások.
2022. dec. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%

Le leszek pontozva, de szerintem ha valaki göthös, akkor elvárható lenne, hogy felvegyen egy szájpelenkát. És influenzás, beteges időszakban kötelezővé tenném tömegközlekedésen a maszk használatát.


Eddigi betegségeim 90%-át munkatársaktól vagy tömegközlekedésen másoktól kaptam el.

2022. dec. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
58%

#11

Akkor legalább a maszk a minimum, gondolom.

Mondjuk nekem kicsit meredek ez, hogy nincs senki más aki elmehetne a gyerekért... Ha komoly bajod esik, akkor mi lesz vele??

2022. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%
ember te tényleg túl sok hisztikézést olvastál az elmúlt két évben, még mindig a kínai megfázástól rettegsz? akkor ásd el magad a homeofficeodben a lakásod mélyére, és rohadj is ott meg, idekint senkinek nem fogsz hiányozni ne aggódj!
2022. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Lepontozhattok prolik, én kocsival járok. Ha 5.000 lesz a benzin is azzal fogok járni és nem a krákogók-köhécselők között. :D
2022. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
62%

#15

Szóval ha valaki nem akar az influenzával bajlódni mert kellemetlen, akkor egyből "retteg"? :D

2022. dec. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy él, ahogy tud, ebben a megveszekedett világban.
2022. dec. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
32%

#13


"És influenzás, beteges időszakban kötelezővé tenném tömegközlekedésen a maszk használatát."


És aki makk egészséges az minek vegyen fel maszkot?


"Eddigi betegségeim 90%-át munkatársaktól vagy tömegközlekedésen másoktól kaptam el."


Aham, a felelősséghárítás az már megy látom, de te mit teszel saját egészséged megőrzéséért napi szinten? Csak a gyenge immunrendszerűek lesznek betegek. Tehát, ha gyenge az immunrendszered és beteg leszel emiatt, arról egyedül csak te tehetsz.


Furcsa, én pl. miért nem leszek soha beteg akárhány beteg is van körülöttem? Ha azt mondod, hogy genetika, képenröhöglek.

2022. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
7%
Meg hogy az arcában van a telefon és árad rá az 5G sugárzás, az is leterheli az immunrendszert, aki meg hajlamos rá, megbetegszik. On the Spot-ban volt egy ilyen téma.
2022. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!