Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A barátnőm "exe" fenyeget és...

A barátnőm "exe" fenyeget és nem áll le a barátnőmről, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mai nap rám írt egy gyerek akivel a barátnőm régen kavart, azt írta van nállad valami ami az enyem, barátnőm monda hogy ne felgmán vagy támadóan irjak neki vissza, ne tereljem magamra az ügyet, utánna olyan üzenetek jottek hogy 5 belőllem kevés lenne hozzá stb. Illetve ennek a gyereknek a barátja írt hogy szétveri a fejem, a bártnőmnek írkál, sokszori kérésre se hagyja békén, mit lehet ilyenkor tenni, nem szeretném hogy addig fajuljon a dolog hogy bárkiniek is baja essen,ezért a letiltás nem opcio, max az ügy után, mit csináljak?

2022. dec. 15. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
C típusúak vagytok?
2022. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Vegyél egy flakon öngyújtóbenzint. Ha keménykedik, kicsit lelolocsolod és kézben tartod a gyufát.
2022. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire lehet a fenyegetésük hiteles. Vannak akik csak ugatnak aztán megnyugszanak meg vannak akikkel tényleg vigyázni kell.

A csaj biztos kellően ignorálja a csávót? Lehet az lenne a legjobb ha a csaj teljes mértékben lepattintaná és akkor nem futnának utána

De több infó kéne ahhoz hogy tanácsot adjon az ember ez így kevés előzmény

2022. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
ez bőven elég a rendőrségre, legalább olyan szinten, hogy leálljanak. Sima feljelentés, le fogja állítani.
2022. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Először is nem szabad reagálni. Semmit. Barátnődnek sem.

Nem kell letiltani őket, hadd legyenek meg az üzenetek későbbre. + ha letiltjátok őket, azzal csak arra ösztönözitek őket, hogy más módon keressenek meg titeket.

2022. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
"Coki kutyus, ne ugass mer sírba teszlek"
2022. dec. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem csak a szájuk nagy én biztos tiltanám. Egyébként meg valamiért az exe, nem a párja már.. ezt jobblenne ha fejében tartaná ő is.
2022. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"van nállad valami ami az enyem"


"féknyomos gatya? majd szólok ha már nem kell és a tiéd lehet báttya"

2022. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor az új barátomat "terrorizálta"" az exem (utcán odaszólogatott neki meg neki akart menni a haverjaival stb) akkor én levakartam magamról az exemet végleg (megmondtam neki hogy én már soha nem tudnám szeretni és nem lesz esélye nálam) és onnantól békén hagyta a barátomat.
2022. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én rendőrségre mennék

ha tehetősek vagytok akkor tudtok "élni" a jogaitokkal:P

2022. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!