Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a vélményetek a barátnőmről?

Mi a vélményetek a barátnőmről?

Figyelt kérdés
Már ovi óta barátnők vagyunk, most vagyunk 23 évesek. Én férjhez mentem, ő egyetemre. Mindig egymás mellett voltunk. Én extrovertált, barátságos vagyok, ő inkább introvertált. Sokszor sajnáltam a szülei miatt, nagyon rövid pórázon tartották, mindig is látszott rajta, nagyon félénk volt. Egy ideje kezdett romlani a barátságunk, a férjem meg ő nem igazán jön ki, olyan esetlen, még nem volt barátja megpróbáltuk összehozni egyik barátunkkal, de nem ment el a randira, olyan jó lenne, ha lenne már valakije, látszik, hogy nem boldog, elég zűrös élete van: volt egy balesete régebben azóta eléggé bezárkózott, próbálom kimozdítani, de nem sikerül, néha már fáraszt. Egyetemen is voltak gondjai, úgy volt, hogy otthagyja. Majdnem öngyilkos lett, szeretethiányos. Egy kicsit elfáradtam, hogy mindig meg kell mentsem, miért nem lehet egy kicsit pozítívabb? A másik oldalról meg úgy érzem, hogy tartozok neki, mert ő mindig ott volt mikor kellett nekem, mindig segített és mellettem volt. Kb egy fél éve nagy szükségem lett volna rá, próbáltam hívni, nem vette fel, írtam, nem válaszolt, és nem értem miért, ő sosem hagyna cserben, azóta nem beszéltünk és nem kerestem. Valami történhet vele, amiről nem beszél, vagy csak véget akar vetni a barátságnak? Mi a véleményetek róla?

2021. jan. 3. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, unja , hogy kéretlenül belepofázol olyasmibe, amihez semmi közöd.
2021. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
igen, el kellene engedni a csajt..nem tudhatsz mindent, még akkor sem, ha azt hiszed. Valószínű nincs szüksége rád, csak ezt nem tudatja, te meg nem veszed észre. Az introvertált mindent megmagyaráz(te jellemezted)
2021. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek mi köze a csajhoz? Neked szimpi a pasi, lehet hogy ő undorodik tőle. Azt sem tudhatod, hogy a férjed mit engedett meg magának, amitől a diplomás csaj lehidalt?


Hagy a kapcsolatot a fenébe. Ő mást szeretne. Azt sem ártana tudni, hol dolgozik, és te mit csinálsz.

2021. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túlbuzgóan akarsz segíteni rajta. Én se veszem jó néven, ha valaki össze akar hozni valami más ismerősével mert éppen nincs senkim. Nem kenyerem a szánalom. Nem mindenki képes állandóan elfogadni a segítséget. Várd meg, hogy ő kérjen tőled és akkor legyél ott neki, adj neki teret.

A #3 kommentelővel egyetértek, nem muszáj közös halmaznak lennie a férjed és a barátnőd között. Én se akarnék a legjobb barátom nőjével hihetetlenül jóba lenni. Nem az én feladatom.

Én a helyedben még nem adnám fel. Csak tényleg hagyj neki teret és időt.

2021. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

“ Egy kicsit elfáradtam, hogy mindig meg kell mentsem, miért nem lehet egy kicsit pozítívabb? “


Hee? Én is menekülnék a társaságodból...

2021. jan. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy depressziós, de előbb-utóbb biztosan talál mgának valakit ő is. Sok férfi pont az ilyen lányokat kedveli, csak nem mindig találkoznak össze.
2021. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!