Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem fognak kinézni az olyan...

Nem fognak kinézni az olyan helyeken ahova rockosok és metálosok járnak ha egyáltalán nem úgy öltözködöm mint sokan közülük vagy egyáltalán nem nézhető ki belőlem, hogy ilyesmi zenéket szeretek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezeket a zenéket és találtam sok, pubot, szórakozóhelyet ahol ez a fő téma és egyik haverommal elmennénk megnézni milyenek, meg jó lenne több olyan emberrel ismerkedni akik szintén rajonganak a zene ezen ágazatai iránt viszont egyáltalán nem vagyunk olyanok "stílusra" mint amit elképzel vagy lát nap mint nap az ember ha nem is mindenkin de azért sokan képviselik ezt a stílust az öltözködésben is. És attól tartok, hogy esetleg nem állnak szóba velem/velünk vagy kinéznek.. ilyesmi.
2022. dec. 16. 02:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak kinézni onnan, nem öltözködik mindenki a zenei ízléséhez.

Én csak is rappet hallgatok, főleg amerikait és közben irodában dolgozom, ceruzaszoknyában, női costumben stb :D

2022. dec. 16. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Ha valaki csak azért nem áll szóba valakivel, mert nem tetszik neki az "outfit", az az ember annyit is ér.
2022. dec. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
De meg fognak nézni, még ha ki nem is. Ha nagyon eltérő ruhában mész, amiről süt, hogy nagy ívben teszel az ottani megszokásokra, akkor ki is fognak nézni.
2022. dec. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Még a rock/metál zenészek között sem mindenki öltözik be varjúnak, másoknak sem kötelező.
2022. dec. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy fognak. Van egy csomó ismerősöm, akiről kinézetre ne mondanád meg, hogy mit hallgat. Igazából senkit sem érdekel, hogy mi van az emberen.
2022. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A rocker stílus tipikusan az, amit 20 felett a legtöbb ember "kinő" külsőségek tekintetében. Ezt csak a tinik méregetik, hogy juj nincs acélbetkósod, akkor nem vagy közénk való.
2022. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor megnyugodtam. :) Nekem kimerül annyiban, hogy felveszek egy bandás pulcsit/pólót vagy valami kiegészítőt ha olyan eseményre megyek. Amúgy nem igazán merem őket hordani mert félek hogy kiszakítom stb :DD
2022. dec. 18. 17:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!
2022. dec. 18. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mizu?
tegnap 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!