Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Szóval 24 éves vagyok jelenleg, 18 éves korom óta próbálgatok mindenféle munkát de egyszerűen utálom az összeset. Főleg azért mert nagyon messze lakom a várostól (2óra busszal) és így még annyira sincs időm itthon hogy főzzek valamit, csak lezuhanyzom, lefekszem és kezdődik az egész elölről. Úgy döntöttem tavaly hogy változtatok ezen, ezért elkezdtem itthon dolgozni (a szakmán belül folytattam amit középsuliból hoztam) de épp hogy összekapartam valamennyi pénzt ebből, úgyhogy hiába szerettem ezt be is fejeztem. Most viszont azon gondolkodom hogy újra elkezdek tanulni így munka mellett, tudom is hogy mit szeretnék viszont olyan idősnek érzem magam a tanuláshoz, mert ha belegondolok még 4-5 év mire meglenne a szakmám (ha sikerül persze) és nemtudom hogy meg-e éri nekem időben és pénzben is főleg úgy hogy fizikai munkáról lenne szó és nemtudom hogy meddig bírnám tartani ezt a munkát ha el is kezdeném.
2022. dec. 16. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Baj van, ha 24 évesen már idősnek érzed magad ehhez.


Számold ki, még mennyit fogsz legalább dolgozni.

2022. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

24 évesen idős???

Az egyik kolléganőm most 52 évesen kezdte el a PhD képzést. :)

2022. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!