Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Annyira reménytelennek látom a helyzetem. Egyetemista vagyok már 4 keserves éve, amiből 2őt jártam egyetemre, még egy év lenne, de szerintem kell hosszabítsak. Az online oktatás megváltás volt számomra. Nagyon szorongok emberek között, szinte félek, sosem merek kérdezni, mindennap sírással megyek be, olyan mintha megkínoznám magam minden nap. Rettegek az offline oktatástól, meg úgy emberek közé menni. Fogalmam sincs hogy fogom végig csinálni, nem hiszek magamban, pedig tudom, hogy ezt szeretném, senki nem hisz bennem. Nincs pénzem sem, fogalmam sincs, hogy teremtem elő a nyár folyamán, félek, az egésztől. Úgy érzem pszichológusra lenne szükségem, de nem tudom kifizetni. 23 éves vagyok és még mindig nem sikerült a talpamra álljak, szégyellem magam nagyon, a szüleimen is látom, alig várják, hogy elmenjek már itthonról, tudom, hogy nyomasztó vagyok, de nincs erőm sem életkedvem, nem tudom hogy kapjak erőre, napi szinten gondolok az öngyilkosságra. Van ebből kiút? Mihez kezdjek?

2021. júl. 3. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
A szuleid nem segitenenek,hogy kifizessek a pszihologust? En a helyedben megkernem oket.
2021. júl. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egészséges vagy én a helyedben elmennék plazmát adni.

Fél óráig fekszel és telefonozol. Ha kész vagy meg kapsz 8 ezer forintot kb, szendvicset, csokit, kávét, talán fagyit is most. 3 naponta mehetsz csak sok vizet kell innod. Ha pedig panaszkodni szeretnél vagy valakinek elmondani az érzéseidet nekem megteheted. ^^

Hátha tudok segíteni is. Az egyetemet ott hagyhatod ha nagyon nem megy, és ha elmész dolgozni bejelentve valahova, akkor vissza se kell fizetned ha jól tudom. Egy egyszerű szakmával eltudsz helyezkedni bárhol. Ha tényleg nem tudod, mit csinálj akkor ott a katonaság, tűzóltóság stb.

2021. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
90%

Mert ugye késsel kergettek az asztal körül, hogy márpedig szerezz diplomát? Hogy ba5zd el a fiatalságodat valami ködös cél érdekében? Közben pedig rámegy nemcsak a fiatalságod, hanem az egészséged is. És ha meglesz a diplomád, akkor hogyan tudsz majd emberek közé menni? Akkor jobb lesz? Lófa5zt!

Most kell lépni, felrúgni mindent.

2021. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Mesélj miujsag?😊 hogy telnek a napjaid?
2021. szept. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!