Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek magammal?

Mihez kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 20 évesen meggazdagodtam, lényegében azt csinálok amit akarok. Sosem dolgoztam még, de kezdenek nagyon unalmasak lenni a napjaim. Baráti kapcsolatok nincsenek, mert gimnázium után nem tudtam újakat kiépíteni. Akkor sem hívott soha senki, hogy menjünk ide vagy oda. Sportolok négyszer hetente, de este délután vannak az edzések, így a napom nagyrésze üres. Budapesten lakom, de eléggé utálom már. Koszos, hangos, elviselhetetlen, így kimozdulni sincs kedvem egyedül. Barátnőm nincs, sok alkalmi volt, de valahogy hosszútávon nem tudtam összehozni. Mihez kezdjek? Hogyan mivel töltsem a napjaimat?
2022. nov. 8. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
add nekem és akkor mehetsz dolgozni. Munkámat is megcsinálhatod
2022. nov. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, így lesz, már adom is
2022. nov. 8. 12:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Pl segíts másokon, akiknek kevésbé szerencsés a sorsuk, menj el önkéntesként dolgozni mondjuk. Nagyon sok olyan szervezet van, ahol szívesen veszik, ahol jót tehetsz. Képezd magad, hogy ne csak fizikálisan legyél a toppon, végezz el iskolákat, képzéseket!

Én, ha nem a mindennapi küzdés volna a mókuskerékben és volna több lehetőségem, időm, akkor ezeket tenném.

2022. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Add ide a pénzed azt én fel is mondok, te meg mehetsz dolgozni.
2022. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit szóltok ahhoz, ha többen osztozunk a pénzén? 🤔
2022. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Plázázás, márkás ruhák, kiegészítők vásárlása, közben flexelés a csajok előtt. Étterembe, moziba járás, vezess csak úgy a városban a luxusautóddal, közben persze flexelés. Esetleg prostizás. Annyi mindent lehet csinálni, ha van pénzed.
2022. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megélek belőle úgy hogy azt csinálok amit akarok akkor oké.
2022. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!