Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Másoknál mennyire megszokott...

Másoknál mennyire megszokott Messengeren csak láttamozgatják mások az üzeneteiket amiket elküldenek?

Figyelt kérdés
Csak velem csinálják ezt?
2022. dec. 17. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel én chatelek rendszeresen azoknál ez egyáltalán nem jellemző. Ha igen, akkor meg tudjuk konkrétan, hogy miért nem ír vissza a másik. Program, lelki gondok, ilyesmi
2022. dec. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
igen, csak veled csinálják ezt. az összes többi 2 milliárd messenger felhasználó mindig mindenre visszaír
2022. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az aki ezt csinálja. És ha kíváncsi bárki miért: mert érdekel, amit a másik ír, de nincs időm válaszolni és legalább addig is kiforrom mit írjak vissza.
2022. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, aki annyira értetlen és fárasztó, hogy már meg sem nyitom az üzenetet. Mondjuk az ilyet sok-sok figyelmeztetés előzi meg azért, mielőtt feladom, hogy megértessem vele, hogy mi a baj.


De van, aki csak szimplán sokat ír vagy olyat, amire nem tudok/akarok rövid választ adni, ezért inkább megváratom az illetőt a válasszal.


Az esetek 80%-ában válaszolok még aznap

2022. dec. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem igazából 2-en szokták ezt csinálni, viszont a hozzám közelebb állók, szerencsére, nem. Egyikük eléggé elfoglalt (férj, egyszerre 2 karon tanul, teljesen különböző szakon, saját cég és társai), de később szóban folytatjuk a beszélgetést. Míg másikuk gimis legjobb barátnő volt, neki ez volt a szokása valamiért, írásban alig tudtunk emiatt kommunikálni. Hosszabb szünetekben pl. alig volt kontaktunk. Pedig kérdezni is szoktam őt, fenntartani a beszélgetést, ő pedig csak láttamozta.
2022. dec. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!