Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt megalázó?

Csak szerintem volt megalázó?

Figyelt kérdés
Félek a Covidtól, mert közeli családomban, egy számomra nagyon fontos személlyel történt haláleset a vírus miatt és így érzékenyen érintenek a vírusról szóló hírek. Nemrég egy baráti találkozón, ahol az a barátnőm is ott volt, aki tud erről a félelmemről és a családomban történt tragédiáról eljött vírusosan erre a baráti találkozóra ezzel másokra sem ügyelve... Engem meg 1-2 embert pedig körbepuszilt, mindkét oldalról mert nálunk barátok között ez a köszönési szokás, de én személy szerint megalázónak éreztem úgy, hogy megosztottam vele ezeket a dolgokat és nem volt tekintettel rám. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez nekem rosszul esett és ő hozta ki magát mártírként a dologból, hogy én ok nélkül támadtam neki.

2022. dec. 30. 23:31
 261/268 anonim ***** válasza:
7%

Valszeg a funkcionális analfabetizmussal nehéz szöveget olvasni és értelmezni. Szerintem ezért nem olvastatok semmi értelmeset. Nem jutott el a tudatotokig. Nagyon sajnálom, hogy hülyék vagytok.


Mondjuk elég nevetséges úgy pofázni az értelemről, hogy a kis felkeléseteket nagy nyilvánosság előtt szervezitek, és így akartok meglepetéseket okozni a hatalomnak. De hát az a hozzáállásotok is engem igazol.

2023. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/268 anonim ***** válasza:
82%

Én nem szervezek semmit,te fertőagyú!

Mellesleg mars oltakozni,mert "lefertőzöl" mindenkit,kamukoviddal!Te nagymamagyilkos,te!


Ja,a bizonyítékaidat továbbra is várjuk.Annyi kevés lesz,hogy a biológiakönyvben találtál valami fertőzés definíciót.

2023. jan. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/268 anonim ***** válasza:
76%
Töröttagyú idegbeteggabi,mindegy,hogy hányszor szúrattad be magad,életellenes vagy,meg neokomcsi eszméket terjesztesz.Ez itt a baj.Pár éve még nem sikítoztátok,hogy így-úgy fertő.A kamukoviddal sikerült megmosni a sok hipochonder ember agyát,itt az eredmény,te vagy a legjobb példa.
2023. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/268 anonim ***** válasza:
3%

Jól elvagy, látom.

Miért nem facebookon kommentelsz? Jöhetne már az is hogy libsik vagyunk.

2023. jan. 2. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/268 anonim ***** válasza:
85%
Idegbeteg csirke,a válaszaid alapján nem vagy túl hasznos.A szüleid is így gondolhatták,amikor a lépcső alatti tárolóba zártak.
2023. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/268 anonim ***** válasza:
0%
LMAO
2023. jan. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/268 anonim ***** válasza:
84%
További jó vergődést,csirke!
2023. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/268 anonim ***** válasza:
0%
Jaj ne! Most leülök a sarokba sírni, úgy megbántottál :C
2023. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!