Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mégis ez mi volt? Kíváncs...

Most mégis ez mi volt? Kíváncsi lennék a véleményekre.

Figyelt kérdés

Történt a minap egy olyan dolog, hogy állok tök egyedül a belvárosban, jön két fiatal csinos lány. Már messziről észrevettek engemet, jöttek felém és az egyik szőlő zsírozta a száját. Elmentek mellettem és az egyik lány megkérdezi a másiktól ilyen hangon: mosolyogva viccesen, hogy: jooool vaaaagy? Mármint a lány a másik lánytól. Mosolyogva viccesen poénosan vagy kinek mi.... És igazából két dolog jutott eszembe. Hogy ezt miattam történt ez a dolog. Mert egy picit furcsa hogy senki más nem volt ott abban a pillanatban és pont előttem kellett ezt megkérdeznie? Számomra ez nekem olyan mint ha ezt én miattam kérdezte meg tőle.



2 opció jutott az eszembe válasznak.



Csak nem tudom melyik lehet az elfogadható.



1. Olyan vissza taszító voltam nekik, hogy az egyik lány majdnem rosszul lett a látványomtól.



2. Olyan pasit látott, hogy ezért kérdezte meg a másik lánytól hogy ,,joool vaaagy" mert tetszettem neki, és azért mondta ezt mert jól néztem ki a szemébe. Tehát helyesen megfogalmazva: ,,jooool vagy" ? Válaszolja hogy igen.... És akkor nekem az jutott az eszembe hogy ez még csak a kezdet nekik hogy ilyen jóképű pasit látnak még az elkövetkezenfő órákba.



Ezeket tartanám elfogadható válasznak. Bocsi hogy nem tudtam helyesen megfogalmazni, de szerintem értitek hogy mire akartam kilyukadni.



Magamról: 170 cm magas vagyok, 50-60 kg.



Fekete taktikai Bakancs volt rajtam (rendvédelmi bakancs)


Farmer nadrág, rendes motoros protektoros kabát, motoros sisak, fekete kesztyű..... Lényegében ennyi. Magamról pedig; átlagos vagyok, se nem szép, se nem csúnya ....



Szóval akkor most ezek alapján melyik? Mert ez tuti miattam kérdezte meg a másik lánytól, direkt úgy, hogy én is halljam.



Elnézést a helytelen fogalmazásért, de forgalmazásából rossz voltam..... Kérlek szavazzatok, de ha más véleményetek van akkor írjátok meg nekem a kérdés alá.



Köszönöm!



25/F



(Mielőtt valaki azt írná, miért gondolom azt hogy miattam kérdezte meg, szimplán tudom hogy miattam). Az egész szituáció így jött le, és ezt nehezen is tudnám beképzelni. Jó megfigyelő vagyok..... Ezért ha kérhetek akkor kerüljük el azt hogy; Tuti nem rád irányult meg ilyenek. Mert tuti hogy rám irányult....



2022. dec. 31. 02:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Upsz elfelejtettem szavazást inditani. 😅😅
2022. dec. 31. 02:16
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmi. Beszélgettek, te meg elcsíptél belőle egy mondatot.
2022. dec. 31. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem minden körülötted forog
2022. dec. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam. Csak nekem meg fura vol
2022. dec. 31. 02:33
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Tehát te megszabod előre, hogy mi az elfogadható válasz?
2022. dec. 31. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
20%

Az első két válaszoló a számodra biztos tapasztalásodat utasítja el. Szóval ő velük ne törődj, nem értik a kérdésedet.


"Tehát te megszabod előre, hogy mi az elfogadható válasz?"

Ez a személy se értette egyáltalán hogy mi a kérdésed. Gyakorin 5% aki felfogja és jó választ ad.

2022. dec. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nem rólad beszéltek, túlkombinálod.
2022. dec. 31. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2022. dec. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Rendőrbakancs= alacsony fizetés = szőllőzsírra se futja. Szóval nyugi.Kokoylabb pasast néznek majd nálad
2022. dec. 31. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

A két lány jól észrevette, hogy nézed őket. Ők poénosra vették a dolgot és huncutkodtak mikor a közeledbe értek. Az egyik még rúzsozta is a száját:)

Zavarba hoztak téged. Mosolyogva köszönhettél volna nekik.

2022. dec. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!