Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok! A véleményetekre...

Csajok! A véleményetekre lennék kíváncsi!?

Figyelt kérdés
Következő a helyzet a pasim a napokban megcsalt bizonyitékom is van rá és amikor az autóban szembesítettem akkor kidobott az autójából. Mivel esett az eső így esőben 10km-t gyalogolhattam. Nagyon szereti az autóját szerintetek jó ötlet, vagy ti meg mernétek ezek után tenni hogy kiszurjátok a kocsiján a gumikat, vagy leengeditek? Ezen kívűl sok rossz fát tett még a tűzre mellékesen. Szóval szerintetek?

2016. ápr. 2. 16:29
1 2
 1/11 Firedoom ***** válasza:
51%
Fiú vagyok, bocsánat. Szoval kicsinyes bosszu miatt kiutod a gumikat es ha esetleg baleset lesz akkor örülsz a fejednek? Mar bocsánat.
2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tenném.

Amit ő tett, azt nem bünteti a törvény, amit te akarsz, azt igen.

2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért ilyet nem csinálnék, de valami más szivatást biztos hogy kapna.
2016. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól mondják, inkább csald meg Te is :D.Akkor kiderül hogy érdekled-e egyáltalán.
2016. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt semmiféle képpen ne csináld.L
2016. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nah, nem fogsz elégtételt tenni. Szerintem neked is kevesebb energiádba telik magasról sz-rni a fejére és nem foglalkozni vele. Az ilyen bosszúk mindig csak azt jelentik, hogy még mindig energiát fektetsz bele. fölösleges, nem érdemli meg.

Nekem is volt exem aki a világ legnagyobb barma volt, egy szóval tönkretehettem volna a következő kapcsolatát, helyette rá se hederítettem, és az sokkal nagyobbat szólt, mert a mai napig idegesíti, hogy tudomást se veszek róla :D

2016. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez balesetveszélyt okoz, emiatt nem csinálnám. Öntsd le vmi savval, hogy szarrá menjen a fényezése, az nem veszélyezteti, de idegesíteni fogja :D
2016. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

En rendort hivtam volna de mind1.


Ontsd le a kocsit kromofaggal.

2016. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

> "Szóval szerintetek?"


Szerintem tipikus ostoba "nô" vagy, akinek az éretlen pszichéje nem képes egyszerûen csak elfogadni, hogy most így jártál, legközelebb majd jobban választasz. Helyette teljesen infantilis gyerek módjára azon virul az ostoba fejed, hogy milyen "ügyesen" fog bosszút állni, miközben fel sem merül benne, hogy ennek milyen lehetséges következményei lehetnek.


Szóval ha már egyszer rákérdeztél a véleményemre, akkor a leírások alapján téged nagyságrendekkel gázabbnak tartalak, mint a volt(?) pasidat: ô max szimplán csak egy suttyó, ami nem egy jó dolog, de legalább nem is egy közveszélyes éretlen gyerek.

Szerintem keress fel egy pszichológust.

2016. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1. Még is hogy lenne már baleset ? azért egy ember érzi látásra is h a saját féltett kocsijának a gumikereke lapos, ugyanis percek alatt le tud engedni. Álló helyzetbe meg hogy lenne baleset, v hogy gondoltad ezt a dolgot ? :d Maximum úgy lenne baleset de még úgyse biztos, hogy megy 150el és menet közbe lyukasztja ki a kereket
2016. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!