Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Kéla...

Hogy tetszik nektek a Kéla név? Milyen embert képzeltek el hozzá?

Figyelt kérdés
Jöhet minden, haj-, bőr-és szemszín, testalkat, öltözködési-és beszédstílus, személyiség, minden

2023. jan. 2. 22:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A véleményünket kérte, nem nyáladzást.
2023. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Nem is várom el, hisz nem tetszhet ugyanaz indenkinek, de annyiban igaza van a 20. hozzászólónak, hogy alig érkezett normális válasz a kérdésre. Ha valakinek nem tetszik, írja le nyugodtan, megy rá a zöld, de ha az "elgépelt Béla"-hoz hasonló szintű beszólást írnátok, inkább ugorjatok a következő kérdésre
2023. jan. 4. 19:50
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az is egy vélemény.

Ha a válaszolót arra emlékezteti, az ugrik be neki, akkor mit írjon még?

Szerintem elég egyértelmű az itteni válaszokból, hogy egy nehezen értelmezhető névről van szó. Márpedig a név olyan, mint egy vicc: ha magyarázni kell, már régen rossz.

2023. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

"Ha a válaszolót arra emlékezteti, az ugrik be neki, akkor mit írjon még?"

Szóval ha tőlem megkérdeznék, hogy mit gondolok a melegekről, és erre én azt válaszolnám, hogy a nyár jut eszembe róluk, az egy kielégítő válasz volna?

2023. jan. 4. 20:30
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásul venném, hogy neked ez ugrik be róla. Amíg nem egyértelmű a trollkodás, addig feltételezném, hogy tényleg ennyit tudsz. De mondjuk kicsit sántít a hasonlat, hiszen itt egy, a magyar lakosság 99%-a számára ismeretlen karaktersort említesz mint utónév, nem pedig - mint az előző példádban - egy szinte mindenki által ismert fogalmat.

Ha nekem így mutatkozna be valaki telefonban, biztos nem tudnám hova tenni. Rosszul értettem? Karola? Zelda? Mégis csak Béla? Megismételné? Betűzné?

Értem, hogy nem örülsz az értetlenkedő válaszoknak, de ez a rögvalóság: az ember hallott már Dzsenniferről és Dzsúlióról, de van egy halom név az utónévtárban, amivel átlagember nem tud mit kezdeni.

2023. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
De az, hogy valamire hasonlít, és neked először az jut róla eszedbe, az nem a véleményed
2023. jan. 5. 10:22
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy nem tudom értelmezni, nem tudom utónévként kezelni. Van prekoncepcióm egy Tihamér, egy Gabriella, egy Gáspár vagy egy Anasztázia hallatán (még ha gyakran teljesen tévesnek bizonyulnak is), de egy Kéla (vagy egy Bonaventúra, Folkus, Hananjá, Nalu vagy Torna) kifog rajtam.
2023. jan. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
49%
a kála és a béla szerelemgyereke, adj neki ismertebb nevet, kérlek, ne szúrj ki szegény gyerekkel
2023. febr. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
75%

Szertintem ez az angol Kayla (vagy hogy írják) magyar megfelelője.

Nekem szőkésbarna, kevés vékonyszálú egyenes hajú csaj jut az eszembe róla, ovális hosszúkás arccal barna szemmel, átlagos külsővel és magassággal :) nem kirívó magatartású, szabálykövető, egyszerű

2023. febr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
#29 köszönöm
2023. febr. 26. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!