Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan történeted ahol egy...

Van olyan történeted ahol egy temetésen valami balul sült el?

Figyelt kérdés
Részeg rokon, rosszul kiírt név, leesett összetört urna, ilyesmik.
2023. jan. 5. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Az történt, hogy mikor volt a búcsúztató és az életéről, meg arról volt szó, hogy kik búcsúznak tőle meg se lettem említve, hogy léteznék, pedig a fia voltam az előző házasságából. Ha ez számít..
2023. jan. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
81%
Nem temetés, hanem előtte. Volt nálunk egy vénasszony, minden temetésen ott volt, nagyon vallásos volt, szóval tipikus. Neki a hírek az volt, hogy épp ki halt meg, a hobbi pedig, hogy a temetőben nézte a sírokat és képes volt az utcán beszólogatni a hozzátartozónak, hogy szerinte nem elég a virág vagy akármi. Na egyszer bolyongott a temetőben és megtalálta unokatestvérem sírgödrét, akit másnap délután terveztek nyugalomra helyezni. Nem tudom, hogy történt pontosan de a mammer a nagy vizsgálódás közepette beleesett a gödörbe. Ott jajgatott míg a temetőőr este zárás utáni körútján meg nem találta, lábon kihordott egy infarktust a csóka, mivel iszákos is volt, a rendőrség először el se akarta neki hinni. Végül kiszedték a mamust meg minden, a temetésen már úgy ajvékolt a szerinte tiszteletlen frizurám láttán, mintha mi se történt volna.
2023. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Bevittem egy parasztlengőt a sógornak
2023. jan. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 Kifejted hogy mi vezetett odáig?
2023. jan. 5. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
#4 Azt itt inkább nem írnám le,elég bonyolult
2023. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válómániás feleség megfordul a sírnál a temetés végén: Micsoda férfi volt, hogy buktak rá a nők!
2023. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!