Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha látnátok egy lányt/nőt az...

Ha látnátok egy lányt/nőt az utcán átázni a menstruáció miatt, szólnátok neki udvariasan, diszkréten?

Figyelt kérdés

Olyan szituáció hogy pl. előttetek sétál a járdán, vagy áll egy megállóban, és látjátok, hogy átvérzett a menzesz miatt, és foltos, véres a nadrágja, akkor szólnátok neki kedvesen, udvariasan?

Vagy akár kolléganő, osztálytárs/iskolatárs lány esetén?

Figyelmeztetnétek óvatosan, vagy úgy csinálnátok, mintha nem láttátok volna?

Esetleg volt már rá példa?



2023. jan. 7. 19:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%

Igen szólnék.


Láttam egy pont ide illő prank (vagy mi a neve) videót. Egy talán parton fehér nadrágban sétáló nő volt a főszerepben. Az intim részén pirosra befestve mintha menszesz lenne.

A távolból rejtve figyelték, hogy lesz e valaki aki segít neki, vagy csak szól, hogy átázott a nadrágja.


A szomorú az volt, hogy több tucat járókelő csak megbámulta a hölgyet. Nem segítet neki senki hosszú percekig.


Végül egy fickó lépett oda és a saját pulóvererét nekiadva a derekára kötötte, ezzel eltakarva a "kínos dolgot" ugye. Tökre megható volt. 🥹

2023. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
56%

Biztos, hogy nem szólnék.

Rohadt kínos lenne a lánynak is, meg nekem is.

2023. jan. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
33%

[link]

Nem ez a videó volt, de itt egy hasonló.

#12 voltam

2023. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, soha nem láttam még ilyet. Valószínűleg nem szólnék, lehet rossz néven venné, meg kínos lenne neki, de nekem is. Úgy tennék, mint aki észre sem venné. Amúgy lehet nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de férfi lévén nem is szívesen szólitok meg idegen hölgyeket.
2023. jan. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

"leszavaztak mindenkit, aki normális emberi lényként viselkedne a szituációban."


Egy normális emberi lény nem hozza szándékosan kellemetlen helyzetbe a másikat azzal, hogy ilyen helyzetben még odamegy hozzá és szól is neki.

Ha nekem szólna valaki ilyen helyzetben, én biztos, hogy elzavarnám az illetőt a fenébe.

2023. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%
14 A videóban 90%-ban hölgyek mentek oda a kislányhoz szólni neki. Egy férfi volt mindössze. Hát nem tudom, én férfiként egy fiatal lányhoz pláne nem mernék odamenni szólni. A végén még pedofilnak nézne. Úgy láttam a nők jobban meg tudták oldani ezt a problémát, és szívesebben segítettek hiszen női problémáról van szó, amit ők jóbban át tudnak érezni.
2023. jan. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
48%

Nőként én igen, szólnék, ha nem azt látom, hogy takarni próbalja.

Én is szeretném, ha nekem ilyen esetben szólnának. Inkább érezzem magam kínosan egy fél perces figyelmeztetésig, mint amikor majd magamnak észreveszem, nap végén, hogy az nagyon látszik, és én egész nap úgy járkáltam

2023. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Én nem szólnék. Ez nagyon kínos lehet mert Győr vadidegen vagyok. Ne már emberek…
2023. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
0%
Ki volt az a 2 hülye, aki lepontozott?
2023. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
48%
Igen, szólnék. Nőként én is hálás lennék annak, aki megment attól, hogy tovább égessem magam nyilvánosan.
2023. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!