Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha látnátok egy lányt/nőt az...

Ha látnátok egy lányt/nőt az utcán átázni a menstruáció miatt, szólnátok neki udvariasan, diszkréten?

Figyelt kérdés

Olyan szituáció hogy pl. előttetek sétál a járdán, vagy áll egy megállóban, és látjátok, hogy átvérzett a menzesz miatt, és foltos, véres a nadrágja, akkor szólnátok neki kedvesen, udvariasan?

Vagy akár kolléganő, osztálytárs/iskolatárs lány esetén?

Figyelmeztetnétek óvatosan, vagy úgy csinálnátok, mintha nem láttátok volna?

Esetleg volt már rá példa?



2023. jan. 7. 19:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem szólnék, de nem szoktam olyan feltűnően bámulni a nőket, no meg a szemem se tökéletes, úgyhogy legalább egy kéttenyérnyi vérvörös foltnak kéne ott virítania, hogy egyáltalán észrevegyem. Ha pedig ilyen feltűnő, akkor már holtbiztos, hogy ő is érzi magán. Akkor meg annál kínosabb lenne neki, ha még én is emlékeztetem rá férfiként.


Ennyi erővel azt is megkérdezhetnéd, hogy ha látom, hogy egy férfinak le van húzva a slicce, szólnék-e neki. Nos, neki sem szólnék.

2023. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Darius- ***** válasza:
24%
Ha ismerem, akkor igen.
2023. jan. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%

Simán szólnék, és remélem, nekem is szólnának.


Sokkal inkább szóljon valaki diszkréten és kedvesen, mert ha elsétál egy csapat tini vagy cigány előtt, na akkor fog égni, mert azok nem hagynák szó nélkül.

2023. jan. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
21%

Milyen érdekes, hogy itt is egyesek jobban tudják, hogy ki mit tenne, mint maga a válaszoló. Én azt hittem szólnék, sőt már volt is rá példa, de most megtudtam, hogy kevesebb, mint 50%-ban gondolom így, tehát valószínűleg nem szólnék és nem is szóltam még. Köszönöm azoknak, akik felvilágosítottak.

Szeretném megkérdezni, hogy holnap elutazom-e, mert én úgy tudom, hogy igen, de látom hogy vannak nálam itt sokkal okosabbak.

2023. jan. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
14%
Féti ide is idetalált a Nők egészsége kategóriából? Fejlődik a fickó, fejlődik. :-D
2023. jan. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
50%

Kerültem meg olyan helyzetbe, hogy szóltak ilyenért, amikor először megjött és nekem jó esett. ( egyik általános iskolás tanárnőm szólt és adott betétet, mázlimra pedig pont volt aznap tesi, szóval volt nálam váltó nadrág)

Ha azt látom a lányon, nőn, hogy egyáltalán nem vette észre, akkor jelezném neki. Ha pedig látszik, hogy takarni próbálja, akkor meg egyértelmű, hogy tudatában van annak, hogy mi történt vele.

2023. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
31%
Kiabálva mutogatnák hogy "Emberek nézzétek ez a nő vérzik!!"
2023. jan. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
48%
Nem értem miért vannak lepontozva az alapjáraton teljesen normális válaszok... Én lányként szólnék, esetben, ha láthatóan nem takargatja, vagyis nem vette észre. Azt is figyelembe venném, hogy én tudok-e neki segíteni vagy nála van-e valami, amit a derekára tudna kötni. Ha nincs, akkor átgondolnám, hogy van-e értelme szólni. Ha velem történne ilyen, a kellemetlenség ellenére örülnék, ha valaki figyelmeztetne. Úgy vélem, az az ideálisabb a szituáció, ha nő a nőnek mondja.
2023. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!