Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azt mondták rám hogy sekélyes...

Azt mondták rám hogy sekélyes vénember vagyok. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Szerintem biztos rosszat. :S
2023. jan. 8. 06:59
 1/9 A kérdező kommentje:
???
2023. jan. 8. 07:53
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tippelném, hogy nem dicséretnek szánták:) Aki sekélyes az felszínes, nem megy mélyre a dolgok megértésében és átélésében. A vénemberezést az kapja, aki leragadt, nem képes haladni a korral. Nem tudom, hogy ezek igazak-e rád, ahogy az sem biztos, hogy aki mondta, helyesen használta-e a kifejezéseket.


De ilyesmit veszekedés hevében szokás kijelenteni, amikor az a cél, hogy jó mélyen, önérzetroppantóan megbántsuk a másikat.

2023. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2023. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3

58 vagyok

2023. jan. 8. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen előzménye volt a kijelentése előtt?

Mire mondta?

2023. jan. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

Azt mondtam hogy nem minden az ami látszik. Nem mindenkiben lehet bízni.

Erre az illető: te viszont pontosan olyan vagy amilyennek

Látszol, egy sekélyes vénember.

2023. jan. 8. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyilván volt más előzménye is.
2023. jan. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: ezek alapján az jön le nekem, hogy a sekélyest rosszul használta a sértegető, mert inkább arra utalt, hogy szerinte felszínesen, vagy túl hirtelen és mélyebb megismerés nélkül ítélkeztél valakiről. Azt tippelném, hogy a kinézete lehetett az ok (tetkók, piercing, öltözék, stílus), esetleg a származása, ami számodra nem bizalomgerjesztő.


Bárhogy is van, ne szívd mellre. :)

2023. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyilván nem ennyi volt az előzménye, de gondolom olyanról mondtál negatív véleményt, akit a beszélgetőpartnered többre tart, mint téged. Mivel érvei nem voltak, így maradt a személyeskedés
2023. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!