Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meddig tudsz kulturált maradni...

Meddig tudsz kulturált maradni egy vita során?

Figyelt kérdés
2023. jan. 8. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Általában mindig kulturált maradok. Nehéz engem eljuttatni olyan pontra, hogy ne legyek kulturált.
2023. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kulturált szoktam maradni, mert nekem nem ér annyit hogy lemenjek egy szint alá. Ha valaki már átlép egy határt, otthagyom.
2023. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
Igen, mivel nem célom meggyőzni sem megtéríteni a másikat.
2023. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Mikor, hogy. Akit utálok, azzal nehéz nem az lenni. Azt vettem észre, hogy vannak emberek akikkel szemben muszáj a szintjűkön tudatni, hol a helye. Hiába hagyom ott, egyszerűen ugy is megtalál legközelebb na akkor jön az ő szintje. Ilyenkor szégyenükben tovább állnak.
2023. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a másik fél is kulturált.
2023. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.😅
2023. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vita? Eg magyar nem vitazik hanem tenyeket kozol
2023. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában addig vagyok kulturált, amíg a másik fél is az és amíg nem kerül szóba olyan téma, ami engem kiakaszt.
2023. jan. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
4%
Egy rendes vita során végig. Ahol a másik fél azt hiszi, hogy ha ordít vagy ha személyeskedik, akkor neki lesz igaza akkor is ha hülyeséget beszél, na az nem vita, olyan helyzetben van hogy elszáll az agyam de ez ritka, mert ilyenkor hamarabb hátrálok ki a helyzetből, minthogy elszálljon az agyam. Van az a szituáció, ahol össze vagyok az illetővel zárva és csak nem hagy békén, na akkor kő kövön nem marad, ha visszatámadást indítok.
2023. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem igazán szoktam vitázni. Amihez nem értek, abban felvállalom, hogy nincs véleményem. Amihez értek, abban meg azért nem, mert az emberek többségét nem a tények, hanem az érzelmi alapú érvek érdeklik, engem pedig csak felcsesz, ha tudom, hogy igazam van, de tök mindegy, mert a másik ahhoz is hülye hogy egy rendes tanulmányt elolvasson, és ő múltkor mást olvasott az erdekesvilag.hu-n meg mást hallott a tévében.

Hozzám hasonló beállítottságú emberekkel meg nem nehéz kulturáltnak maradni.

2023. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!