Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Céltalan az életem. Más is...

Céltalan az életem. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Úgy élek ahogy sodor az élet, nem haladok egy konkrét cél felé, nem sikerült még ezt megfogalmazni magamban.

Mi értelme van így az életnek?



2023. jan. 10. 08:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ hány évesen nem tudod még, hogy mit akarsz.
2023. jan. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Soha nem tudtam xd

Most 22 vagyok, gondoltam hogy majd a munka+mester szak miatt nem lesz időm ezzel foglalkozni, de továbbra is úgy érzem hogy túl sok időm van 😄

2023. jan. 10. 08:12
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Türelem kell előbb. Utána reálisabb a helyzetértékelés is.

22 nem vészes, sokan vannak még így 22 évesen. Foglald le magad a hobbiddal, barátokkal, rokonokkal. Eltelik az idő és megadja a választ.

2023. jan. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ami korábban hajtott, azzal elbuktam és nem tudok felállni és újrakezdeni.
2023. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Nincs ezzel feltétlenül gond.


Nekem az a tapasztalatom, hogy a legjobb, ha a dolgokat maguk miatt, maguk örömére csináljuk. A többit a sors valahogy megoldja.

2023. jan. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A türelemnek is csak úgy van értelme, ha méghozza a belátást, a tisztánlátást.
2023. jan. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#3 türelmes vagyok, elvégre kibírtam 22 évig :D Az, hogy lefoglaljam magam nem nagyon akar összejönni, dolgozok napi 8 órát, aztán tanulás, edzés, barátok, de mindig ott motoszkál ez a fejemben, nem tudok semmire sem 100%-ban fókuszálni. Lehet ez zavar a legjobban.


#4 ezt sajnálattal hallom :(


#5 élvezem én amit csinálok, de azért ez szerintem egy fontos folog lenne hogy ne csak sodródjak az árral, hanem haladjak valamerre. Ez kene ahhoz hogy tényleg jól érezem magam. Legalabbis így gondolom.

2023. jan. 10. 08:37
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire fókuszorientáltság a cél,akkor van pl. sokféle meditáció.

De sztem senki nem elégedett a koncentrációs képességeivel barmelyik életszakaszban :D


3, 6

2023. jan. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
Persze, előbb-utóbb mindenki eljut erre a pontra. A kulcs az, hogy annyira megutáld az egészet, hogy minden reggel azért kelj fel, hogy ma is bosszút állj a világon
2023. jan. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ott van a problémád forrása, hogy nem vagy képes megad elé egy célt kitűzni. Gondolkodj el afölött, hogy mit szeretnél, mit akarsz elkérni az életben.

Pl. idegen nyelv elsajátítása, idegenvezetés, sárkányrepülés stb., stb.

2023. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!