Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már ilyen élményetek?

Volt már ilyen élményetek?

Figyelt kérdés
Hogy az osztályból sok embert meghívtak egy buliba de titeket nem

2023. jan. 10. 08:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2023. jan. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerveznék bulit azokkal,akiket nem hívtak meg. Biztos sokkal jobb lesz, lesz közös téma :)
2023. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel előtte hívtak és sosem mentem.
2023. jan. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
még nem
2023. jan. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze. Mindenkivel volt ilyen csak vagy nem vallja be vagy nem érdekelte mert nem is akart volna elmenni.

Egyszer udvariasságból/kedvességből engem is meghívtak egy olyan buliba ahová valójában nem kellett volna elmennem - egy közösség voltunk, kedveltük is egymást, de más korosztály - én meg nem vettem észre, hogy nem nekem való és elmentem. nem volt jó, ők is zavarban voltak amíg én ott voltam, meg én is unatkoztam.

nem kell mindig mindenben benne lenni, ez nem jelenti azt, hogy akkor már nem is vagyunk haverok.

2023. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem osztály, hanem haveri társaság volt. Egyikük ismerősénél volt a buli aztán nekem “elfelejtettek szólni”, pedig kérdeztem, hogy hétvégén lessz e valami.. Este 11 kor hívtak részegen, hogy xy-nál buli van gyere, meg ha van cigid hozzál már. Szóval csak azért hívtak utólag mert cigi kellett volna nekik. Sajnos én meg “máshol voltam”. A végén még ők voltak megharagudva.:D (Tini story)
2023. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
természetesen, azt hiszem szülinapi vagy nem tudom milyen buli volt, gyerekek voltunk még, az osztályból majdnem minden fiú meg lett hívva, én nem, a válasz az volt, "sajnos csak ennyi embert hívhattam meg" (nagyjából 15-20 fő egy kb 25 fős osztályból)
2023. jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szinte csak ilyen volt gimiben. Egy alkalomtól eltekintve amúgy nem is zavart, de annál mégis..


Még nagyon suli elején voltunk (lehet, hogy az is volt a legelső közös buli), így alig ismertük egymást és az egyik lány ezért szervezett is egy csapatépítő osztálybulit a házukba. Ahová nem hívott meg. Ez az egész amúgy úgy derült ki, hogy a buli napján egy hatalmas uborkásüvegnyi pénzzel járkált és az ofő kérdezett rá annak miértjére. Összenéztem egyik barátnőmmel és akkor raktuk össze, beszéltük meg, hogy a közel 40 főből csakis négyünket nem hívtak meg.


Olyan jól sikerül amúgy, hogy a mai napig úgy hivatkoznak rá, hogy "A BULI", pedig már jó pár éve, hogy elballagtunk.

2023. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem is akartam volna menni.
2023. jan. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!