Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed egy ilyen...

Mi a véleményed egy ilyen pszichológusról?

Figyelt kérdés
Ketten kerestük fel őt a párommal, majd azt feltételeztük, hogy akkor továbbra is ketten kell járnunk, de ő mondta, hogy velem is szeretne beszélni, de nem így normálisan, hanem közölte velem, hogy egyedül is fel tudok szállni a buszra, nyugodtan menjek hozzá legközelebb egyedül. Mint valami fogyatékossal. Mindvégig éreztem ezt a lekezelő stílust. Úgy gondolom, attól, hogy egyáltalán felmerült, hogy szakember segítségére van szükségem, erre még nincs joga. Aztán köv. alkalommal szóba akartam hozni a páromat, erre felkiáltott, hogy "Jaj, hát mi baj van szegény emberrel?" Hirtelen azt se tudtam, hogy köpjek-e vagy nyeljek, mert hát elég sok baj van vele. Ott helyben alig tudtam visszafojtani, hogy ne bőgjem el magam. Többet nem is mentem. Igazam volt? Így nem kéne egy pszichológusnak viselkednie?
2023. jan. 21. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Így egyetlen ember sem viselkedhet, akár pszichológus, akár nem.
2023. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Egy egészségügyben (mert hát mentális egészségről van ott szó) dolgozó egyén nem viselkedhet így. Most tegyük fel hogy valaki nem képes teljes életet élni a traumái, mentális problémái miatt mert senkiben nem képes megbízni és megnyílni neki, menekül, szorong mindenkitől. A szerettei unszolására végre ráveszi magát szerencsétlen hogy pszichológushoz menjen, erre ezt a lekezelő, bunkó bánásmódot kapja. Soha az életben nem fog többet szakemberhez menni, és sose gyógyul meg. Ezzel olyan károkat lehet okozni amit az a némber fel se fog szerintem. És mielőtt írná valaki hogy mindenkinek lehetnek rossz napjai, igen lehetnek, de aki nem képes ezektől eltekintve empatikusan és türelemmel kezelni a pácienseit, az ne válassza ezt a karriert.
2023. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha átveszem a bolygó irányitását az ilyeneket berakom a megamaradt németek mellé lapátolni a sarat. Arra talán alkalmas lesz.., meglátom majd.
2023. jan. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon ritka a megfelelő pszichológus. Nekem végtelen szerencsém volt, hogy nem kellett 8at se felkeressek, mire találtam jót. És még hallottam egy jóról, akinek egy katyvasz könyve van, ezer oldal, de elolvashatod, szerintem elég jó. Birtalan Balázs könyve. Van egy rész benne. Egy teszt, amit vihetsz a jövendőbeli pszichológusodnak. Lényegében 20 kérdés, és minél inkább egó válaszokat ad, annál inkább kerüld el.

Keress rá ha gondolod, biztos fent van kiszedve.

2023. jan. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!