Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszihiáterek véleménye érdekel...

Pszihiáterek véleménye érdekelne (? )

Figyelt kérdés
szóval ezzel szeretnék foglalkozni mármint pszihiáter szeretnék lenni de nem is tudom van bennem valami olyan hogy lehet félnék a betegeimtől vgy nem tudom ti nem fé ltetek tőlük? (ez most lehet hülyén hangzik) engem csak ez tart vissza ettőll az egésztől ha valaki leírná hogy ez milyen meg minden annak örülnék ja ha pedig esetleg véglegesen kitörölném ezt a szakmát ( bár remélem jókat ítok ;)) akkor viszont pszihológus szeretnék lenni de inkább pszihiáter ugyhogy leírnátok a történeteiteket? előre is köszi

2016. nov. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Tudod mi egyáltalán a pszichiáter? Mert ha leírni nem tudod, gondolom utána se néztél mi a dolga.
2016. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó köszke de most nem ez érdekelt, jobban örültem volna ha a kérdésre válaszolsz tudod 13 vagyok és nem pont a leírására figyelek hanem a kérdés lényegére... tudod nem sok ilyen gyerek van akinek elhatározásai vannak nem lecseszni kéne hanem valami normálisat írni... ui.: de egyébként teljes mértékben igazad van :D
2016. nov. 8. 20:35
 3/4 A kérdező kommentje:
az írására vonatkozóan van igazad de hidd el utána néztem...
2016. nov. 8. 20:36
 4/4 anonim válasza:
Engem pszichologus es pszichiater is kezel. Mivel az elso terapiat tart, a masodik pedig a szukseges gyogyszereket irja fel. Nem hiszem, hogy a pszichiater sokkal sulyosabb betegekkel talalkozna. Egyebkent meg ugy is fog valtozni errol a velemenyed . Sok mindenkinek vannak tervei 13 evesen. En tv riporter szerettem volna lenni, most viszont kozgazdasagot tanulok. :D
2016. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!