Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb történés...

Mi volt a legrosszabb történés az életedben eddig?

Figyelt kérdés

2023. jan. 21. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám halála más fél évvel ezelőtt, hogy nem tudtam tőle elbucsúzni
2023. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sok rossz ért, nem akarok ezekkel előhozakodni. Ami szokatlan volt számomra, hogy tapasztalattal jelentkeztem dolgozni, a környezet csodálta is, majd rengeteg olyan helyzet, megpróbáltatás ért a munkahelyemen, amire nem szolgáltam rá. Aki meg vezetőként, dolgozóként gonosz volt, azt hozták ki nyertesként.
2023. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudok egyetlen alkalmat megjelölni, mert két lábon járó katasztrófafilm vagyok.
2023. jan. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Logisztikai vezető vagyok egy magyar cég vidéki székhelyén, egy 6 fős csapatot irányítottam, és volt egy akkor még gyakornok fiú nálunk, majd később főállásban is maradt a cégnél, mert bevált.


Sőt az enyhe kifejezés, hogy bevált, egyszerűen a vérében volt a logisztika, nagyon értett hozzá, nagyon hamar betanult, nagyon nagy teherbírása volt, messze a legtöbb munkát Ő csinálta, az értékesítők szó szerint imádták, az olyanok is, akik az előtt az összes velük dolgozó logisztikusomat utálták, ezt a fiút egyszerűen imádták, tényleg zsigerből értett ehhez a szakmához, nem tudott hibázni, és úgy rakta össze a dolgokat, és rakott rendet a káoszban, amin én is meglepődtem, pedig akkor már 20 éve voltam a pályán.


Történt aztán az, hogy egyszer 2 kolléganőnk a cégnél (nem logisztika területen, hanem egy másik területről) látták rendszeresen bemenni a kocsmába azt a fiút, és valóban egyre nyúzottabbnak tűnt, folyamatosan fáradtnak tűnt, ez a munkájára nem volt egyébként hatással, viszont a 2 kedves kollegina bogarat ültetett a többiek, és ez által a főnök fülébe is, bent ültem amikor mutatták a képeket a telefonjukon, ahogyan megy be a fiú a kocsmába, hozzátéve, hogy biztos munka előtt is iszik, mert pia szagú, fáradt, ingerült és én elleneztem, de egyik reggel csak őt megszondáztatták bent, majd miután negatív lett elmondta neki a főnök, hogy mik terjengenek róla, hogy látni, hogy a kocsmába megy mindig munka után, és, hogy alkohol illata van.


A srác könnyes szemmel mondta, hogy azért, mert az édesanyja meghalt a napokban, és az apukája kocsmában dolgozik, és munka után mindig bemegy hozzá, mert nem bír otthon egyedül lenni, de Ő sosem iszik ott.


Majdnem elsüllyedtem a szégyenben. Egy akkor 21 éves gyereket ilyen helyzetbe hozni.


Majd természetesen beadta a felmondását azonnal.


Hiába ígértük neki a lehetőségekhez mérten a legjobb fizetést, illetve azt, hogy azt a kettő kollégát eltávolítjuk, semmi, Ő felmondott, és az, hogy felmondott nem csak engem érintett rosszul, több értékesítő ordítva hívott fel engem, hogy ha az a srác felmondott és nem bírjuk maradásra, akkor Ők is felmondanak (végül csak az egyikük mondott fel)


Azóta a srác az egyik vezető logisztikai multinál dolgozik, valószínűleg jobb bérért, egy jobb nevű cégnél, a 2 kollegina pedig azóta is éli itt vidáman az életét, én pedig azóta sem találtam még megközelítőleg se olyan embert, aki pótolni tudta volna azt a srácot (vagy ha volt is ilyen, a bértárgyaláson kiesett és sosem derült ki, hogy lettek volna valaha olyan jók).


Szomorú vagyok mert egy jó kollégát és egy jó embert hoztunk ilyen helyzetbe az élete mélypontján, 2 idióta miatt, azóta is bűntudatom van, és akik miatt ez megtörtént, le sem szarják azóta sem.

2023. jan. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Megszülettem.
2023. jan. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Az, hogy megszülettem.
2023. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Teherbe esés
2023. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Egyszer azt álmodtam, hogy meg lehet ebben az országban élni tisztességes munkából! Teljesen kivert a víz, amikor megébredtem!
2023. jan. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos mindenkinek van rossz tôrténés az életében! Ezért jò leirni illetve kibeszélni!
2023. jan. 24. 03:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!