Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb dolog jelenle...

Mi a legrosszabb dolog jelenleg az életedben?

Figyelt kérdés

#legrosszabb dolog
2022. márc. 10. 20:36
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
2 hete száraz köhögésem van, ami múlni nem akar. Szinte semmi se használ. Most elkezdtem szedni egy újabb gyógyszert, remélem az hatásos lesz.
2022. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem szeretem a munkámat, jobbat nem találok, előre lépni anyagilag, kapcsolatilag (összeköltözés) nem tudok.
2022. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
95%

Semmilyen szingli férfi nincs a láthatáron, akit érdekelnék.

1: Sókamrát próbáld ki, nekem hónapokig volt egyszer ilyen, a sós levegőtől 2 nap alatt elmúlt. Mivel most nem olyan egyszerű tengerhez utazni, a sókamra is megteszi.

2022. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
67%

#3

Ha nincs a környékemen ilyen hely, akkor sólámpa használata segíthet?

2022. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Hitelek :(
2022. márc. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb nincs, de sorolom a rosszakat:


- Nincsenek barátaim.


- Nincs munkám.


- Pénzem nagyon kevés van.


- Lappangó családi gondok.


- Kevert szorongásos és paranoid zavarok.


- Önismeret hiánya, fogalmam sincs ki vagyok.


- Túl hosszú az élet.

2022. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
88%
4: Azt nem hiszem, mindenképp kellene a sós levegő.
2022. márc. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

1! Jobbulást! 2 hét az semmi. Én hetekig, hónapokig szoktam hurutosan köhögni, de ezt leszámítva is életemben nem volt 2-3 hétnél rövidebb köhögésem.



Félek a háború miatt.

COVID után vagyok, még nem sportolhatok érdemben (orvos szerint 6 hétig), pedig a stressz miatt nagyon kellene.

Egy férfivel elrontottam 5 éve, "sajnos" barátok vagyunk azóta, de én még mindig el tudnék képzelni kapcsolatot és 5 éve meg se próbáltuk, mert elrontottam hamar... vagyis kimenekültem belőle hamar hülyeségek és rossz élethelyzet miatt.

2022. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

#7-8

Köszönöm.

4 éve 3 hónapig tartott, ugyanígy száraz köhögés betegségből visszamaradva. Most elkezdtem szedni azt a gyógyszert, ami akkor rendbe hozott, remélem most is segíteni fog.

2022. márc. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
68%

9


Viszont reflux illetve asztma irányában érdemes nézelődni.

Nekem állítólag főleg a reflux miatt van gyakori nagyon elhúzódó köhögésem, de 12 éve az asztmát se tudták kizárni.

Nekem sajnos enyhén hurutos illetve nagy levegővel köhögés esetén ilyen rettentő csúnya mély hangja van.

Jelenleg marha idegesítő, mert ébredés után 1-2 órával jön elő a hurutos köhögés, addig nem hagy békén, amíg fel nem köhögöm. És ha relatív korán kell mennem valahova, pl munkahely, vagy pont orvosi vizsgálat, akkor a tömegközlekedésen jön rám vagy ott, irodában pl. Múltkor, még kellett a maszk, pont az orvosnak ecseteltem, hogy lehet, hogy néztek a villamoson, hogy mit köhögök ennyit.

2022. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!