Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem egy kirándulás, sport,...

Nekem egy kirándulás, sport, étterem, vagy programok mindig egy férfival élmény csak, egyedül meg nem is izgat, nem kell. Akkor hogyan ne legyek kapcsfüggő?

Figyelt kérdés

Korábban elvoltam egyedül, képes voltam egyedül társasjátékozni is és egy rakat dolgot kitaláltam magamnak egyedül. Elvoltam egy kisvilágban mint valami autista.


Amióta voltak barátaim akikkel együtt minden élmény megtízszereződött, egy társasjátékon is halálra tudjuk magunkat röhögni, és teljesen más valakivel aki érdekel, mint egyedül vagy barátokkal, azóta egyedül barátokkal semmi nem érdekel semmi nem izgat és depresszió vagyok míg nincs barátom és gyakorta élni se akarok.

Elmegyek én kirándulni egyedül, és hazajövök a csendbe.

Minden olyan rossz lett.



2023. jan. 22. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj a baratokkal?
2023. jan. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Teljesen más a barátommal mint a barátokkal. Az utóbbiakkal nincs meg az a plusz izgalma az egésznek, ami az előbbivel megvan.

Más egy barátokkal szomszéddal kollegákkal egy kirandulás és más azzal akivel járunk.

2023. jan. 22. 12:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is vagyok, hogy egyedül nem lehet úgy élvezni a kirándulásokat,túrákat! De még ha nagyobb társasággal megyek, úgy sem olyan mint egy olyan személlyel aki nekem sokat számít és én is neki! Kellenek a közös élmények,emlékek!
2023. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

De azóta mióta voltak barataim akikkel járok, nem tudok visszatalálni abba amiben voltam.

És kapcsfüggőnek vagyok degradálva. De eza kisebbik baj.

A nagyobb az hogy nem vagyok már boldog egyedül. Ma ki se akartam még menni se a házból.mert vegigmegyek a városon shopping ez az és az egész értelmét vesztette egyedül. Teljesen más volt a barátommal a shopping is mint így.

2023. jan. 22. 12:47
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy, nagyon a szeretted a párodat és ő hiányzik Neked?

Mi miatt lett vége a kapcsolatodnak és mikor? Volt sok közös élmény?


Néha azért kell az egyedül eltöltött idő is...sétálni,shoppingolni!

De persze jó ha van melletted valaki általában!

2023. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy ő hiányzik hanem csak egy társ akivel együtt osztozhatnék az élményekben.

Se veled se nélküledes volt mindig is a kapcsolat, mert beteg féltékeny rohamai vannak.

Kb havonta? Olyan 3-4 hétig jó minden es öröm az élet, aztán havonta kap rohamot. Elég súlyosakat. Én ezt nem vállalom tovább. Ezért van vége.

2023. jan. 22. 13:02
 7/12 anonim ***** válasza:
Mikor mondom hogy imádok egyedül lenni, a végtelenségig ellennék magamban boldogan, szeretek gondolkodni, és a magam ura lenni, magamban is szoktam viccelődni és azokon mosolyogni, akkor általában úgy néz rám mindenki mintha veszett lennék. Szóval lehet hogy igazából ez a normális, amit a kérdező ír, hogy az ember nem képes magában szórakozni 🤔
2023. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első körben magadban kellene változtatnod, hogy ne legyél ennyire függő, mert a későbbiekben emiatt nem fogsz merni kilépni, ha esetleg gond lenne.


"képes voltam egyedül társasjátékozni" ezen jót derültem, ez tényleg az 5 éves szint, amikor minden mindegy, és elvagyok, mint a befőtt.


Egyik véglet sem jó, és főként a görcsös partner keresés. Az mindig levágós messziről, és csak a hülyéket fogod bevonzani, akik majd jól ki is használják ezt. A normális pasik, ha ezt megérzik, menekülnek. Egy levakarhatatlan nőtől kevés rosszabb dolog van.

2023. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem ketesek senkit, mert egyik pasi sem jó. Nem idegelem magam a selejtekkel. Ezt nem bírnám.

Nem vagyok fajta a társkeresésen, inkabb a halál mint valami paraszt:D

Lehoznak az életemről is.

2023. jan. 22. 13:42
 10/12 A kérdező kommentje:

Jav

Nem keresek

Nem vagyok rajta a tarskeresésen.

2023. jan. 22. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!