Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem egy kirándulás, sport,...

Nekem egy kirándulás, sport, étterem, vagy programok mindig egy férfival élmény csak, egyedül meg nem is izgat, nem kell. Akkor hogyan ne legyek kapcsfüggő?

Figyelt kérdés

Korábban elvoltam egyedül, képes voltam egyedül társasjátékozni is és egy rakat dolgot kitaláltam magamnak egyedül. Elvoltam egy kisvilágban mint valami autista.


Amióta voltak barátaim akikkel együtt minden élmény megtízszereződött, egy társasjátékon is halálra tudjuk magunkat röhögni, és teljesen más valakivel aki érdekel, mint egyedül vagy barátokkal, azóta egyedül barátokkal semmi nem érdekel semmi nem izgat és depresszió vagyok míg nincs barátom és gyakorta élni se akarok.

Elmegyek én kirándulni egyedül, és hazajövök a csendbe.

Minden olyan rossz lett.



2023. jan. 22. 12:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss kérdező, de szigorúan csak a jelen kérdést nézve, számomra te is "selejt"-nek tűnsz. Csak hogy érzékeltessem az utolsó hozzászólásod mennyire is bántóan általánosító.

Tehát egy olyan mazohista kapcsolatfüggő vagy, aki nem keres partnert?

Tudod még fokozni?

2023. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Voltam társkeren. Ahhoz be kéne valszeg drogoznom, vagy nyugtatóznom, hogy én azt bírjam ami ott megy. Sok beteg ember.

Tapasztalatból általánosítok, hogy a legtőbb "férfit" komolyab irtani kéne lángszóróval.

Nincs idegzetem a társkereséshez egyszerűen a sok tróger közt.

Önvédelem van nagyon erősen. Engem ne degradáljon senki.

2023. jan. 22. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!