Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak engem visel meg egyre...

Csak engem visel meg egyre jobban a magyarországi éghajlat?

Figyelt kérdés
Novembertől márciusig ez a szürke, hideg, szeles, depressziós időjárás, a Napot hetekig nem is lehet látni. Régebben sokkal hidegebb volt a tél, de valahogy jobb volt a hangulata, hótakaró borította a tájat, ha nem is volt ereje a Napnak, azért sütött gyakrabban télen is. Az április és a május még teljesen jó, napsütés, ideális hőmérséklet. Aztán a nyár egy igazi szenvedés a 40 fokos hőséggel, szárazsággal, aludni is nehezen lehet. Aztán van még két kellemes hónap, szeptember és október, és kezdődik elölről...
2023. jan. 26. 17:16
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%
Engem is megvisel. Nem szeretem, hogy későn kel fel a nap, korán megy le. Depresszív hangulatom van ilyenkor mindig.
2023. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
64%

Engem csak a nyár visel meg.. komolyan, már most sírhatnékom van miatta.

Borzasztóan élvezem a telet, végre kapok rendesen levegőt, nem ver a szívem 130-cal a 40 foktól, tudok aludni stb

Gyűlölöm a nyarat mert csak kínszenvedés az egész.

Egyszer tuti, hogy emiatt fogok meghalni, mert a szívem nagyon rosszul viseli a meleget..

Bár soha se jönne el a nyár!

2023. jan. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
86%

Én az elmúlt évek nyarát élem igazán, full komfortos számomra a 30+ fok, végre én is tudok itthon strandolni.

A telet viszont egyre jobban utálom, nem azért, engem nem érdekel, hogy sötét van, viszont ezt a köcsög hideget egyszerűen nem tolerálja a szervezetem, hiába öltözöm fel kb. egy sarkköri túrához, akkor is fázok, ha kimegyek a lakásból. Folyamatosan olyan a szemem, mint aki beszívott, és folyik az orrom, ha ki kell menni a boltig. Szeretem a kinti tevékenységeket, szeretek túrázni, furni, meg ilyenek, de ilyen hidegben képtelen vagyok élvezni.

Évek óta azon gondolkozom évi 4-5 hónapon át, hogy a közel-keletre kéne költözni.

2023. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%

Engem is letaglóz, de nem az időjárás miatt magában, hanem mert ilyenkor nincs semmi, megáll az élet, nincsenek jó kocsik, jó csajok akiket lehet lesni, nincs a tévében Forma-1, foci VB, olimpia, semmi.

A nyár az más tészta, na azt én is gyűlölöm tiszta szívből. Az a kínzás netovábbja.

2023. jan. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
80%

13-as,

Milyen hideg? 🥴

A magyarországi "hideg" kb egyenlő a szobahőmérséklettel

2023. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%

Én se szeretem, mert itt van január vége, és erre még ebben a hónapban fagy se volt. Télen napközben is fagyos időt akarok hóval és zúzmarával, nem ezt az őszies, néha tavaszias időt.

Nyáron meg ne legyen 30 foknál több.

2023. jan. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
93%

November óta durván depressziós vagyok. Nem sírok a sarokban, hanem az a klasszikus depresszió motiválatlansággal, levertséggel, úgy érzem semminek nincs értelme. Mindez a sötét lucskos szr idő miatt.

Eleve a nyarat imádom, DE még egy szép havas igazi telet is élveznék mert felöltözök melegen és legalább gyönyörű minden. De ez ellen a nyirkos vacak ellen fel se lehet öltözni kb, és ronda, lehangoló a világ. Brrrr

2023. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
26%

#15

Neked a mínusz pár fok (vizes ruhában pl) az szobahőmérséklet??? Sajnálom ha te ilyen körülmények között élsz, általánosan a “szobahőmérséklet” inkább 20 fok körüli időt jelent. :(

2023. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Kilences, jó nagy bolond vagy te! Menj akkor Kanadába! Bohóc...
2023. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
94%
15 - nekem az is hideg, 24 fokra van fűtve a lakás, és nem érdekel, mennyibe kerül. 20 fokban fázik az arcom :D Elfelejted, hogy nem vagyunk egyormák.
2023. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!